Avcılar


Otelde silahlı saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti
Otelde silahlı saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti İstanbul Avcılar'da bir otelde silahlı saldırıya uğrayan Operatör Doktor İbrahim Karahan, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Avcılar'da bin liralık alacak için evi kurşunladılar
Avcılar'da bin liralık alacak için evi kurşunladılar İstanbul Avcılar'da dört katlı bir apartmanın bahçe katındaki daireye silahlı saldırı düzenlendi.
Avcılar'da yanlış okula giden adaylar KPSS'ye giremedi
Avcılar'da yanlış okula giden adaylar KPSS'ye giremedi ÖSYM tarafından bugün gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı Sınavı (KPSS), 81 ilde ve Lefkoşa’daki 105 sınav merkezinde sabahın erken saatlerinde başladı.
Evlilik hazırlığında olan genç adam kayıplara karıştı
Evlilik hazırlığında olan genç adam kayıplara karıştı İstanbul Avcılar'da yaşayan ve evlilik hazırlığı yapan Ramazan Altın, gece saatlerinde çıktığı evine bir daha dönmedi. Ailesi 9 gündür kayıp olan Altın için endişeli...
Genç şarkıcıya sahne çıkışı saldırı! Durumu ağır!
Genç şarkıcıya sahne çıkışı saldırı! Durumu ağır! İstanbul Avcılar'da sahne aldığı mekandan çıkan Erkan Doğanay, silahlı saldırıya uğradı. Şarkıcı Uygar Doğanay ve Gökhan Doğanay'ın kuzeni olduğu öğrenilen genç şarkıcı, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Vatandaşlar aynı noktaya çaresizce baktı!
Vatandaşlar aynı noktaya çaresizce baktı! İstanbul Avcılar'da şaşkına çeviren bir olay yaşandı.
Avcılar'da takside kadını darp eden şahıs tepki gösteren şoföre de saldırdı!
Avcılar'da takside kadını darp eden şahıs tepki gösteren şoföre de saldırdı! İstanbul Avcılar'da taksideki kadını, yanındaki kişi tartışma sırasında darbetti. Saldırgan, duruma tepki gösteren taksi şoförüne de yumrukla saldırıp aracın anahtarlarını aldı.