AVM


Dilan Çiçek Deniz müjdeli haberi duyurdu!
Dilan Çiçek Deniz müjdeli haberi duyurdu! Kısa süre önce meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile tutkulu bir beraberliğe adım atan Dilan Çiçek Deniz'ten müjdeli haber geldi.
Makyajsız görüntülenen Emina Jahovic'i kimse tanıyamadı
Makyajsız görüntülenen Emina Jahovic'i kimse tanıyamadı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, Etiler'de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.
Dilan Çiçek Deniz'den aşk itirafı geldi: "Mert'i seviyorum"
Dilan Çiçek Deniz'den aşk itirafı geldi: "Mert'i seviyorum" Yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu, 4 yıllık sevgilisi Afra Saraçoğlu ile olan ilişkisini geçtiğimiz haftalarda bitirdiklerini ortak bir açıklama ile duyurmuştu.
Galeria Sitesi soruşturmasında tanık konuştu
Galeria Sitesi soruşturmasında tanık konuştu Diyarbakır'ın ilk AVM'si olarak 1999'da hizmete giren, 4 katı alışveriş merkezi olup, 8 katı da 128 daireden oluşan 4 bloklu Galeria Sitesi'nin 1 bloğu, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilkinde yıkıldı, 89 kişi yaşamını yitirdi, 22 kişi de yaralandı.
Çiğdem Batur konuşmakta güçlük çekti: "Kafalar çok karışık"
Çiğdem Batur konuşmakta güçlük çekti: "Kafalar çok karışık" Güzel oyuncu ve şarkıcı Çiğdem Batur, önceki gün Etiler'deydi. Alışveriş yapmak için geldiğini söyleyen Batur, "Çok üzgünüz... İyiyiz diyoruz ama iyi olmak için bahane olsun istiyoruz" dedi.
Özcan Deniz'e evlilik yaradı! Son görüntüsü dikkat çekti
Özcan Deniz'e evlilik yaradı! Son görüntüsü dikkat çekti Geçtiğimiz haftalarda uzatmalı aşkı Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Özcan Deniz de bir AVM'de objektiflere yansıdı.
Aleyna Tilki: "Bundan böyle bir ayağım Hatay'da"
Aleyna Tilki: "Bundan böyle bir ayağım Hatay'da" Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.