AVM


Hurmacı çiftinden barışma sonrası ilk poz "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın" diyerek barıştıklarını dosta, düşmana ilan eden Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı çifti geçtiğimiz gün alışveriş turuna çıktı.
Kıvanç Kasabalı'ya hayranlarından yoğun ilgi Meslektaşı Sedef Avcı ile örnek bir evliliği olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Kasabalı geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç yılbaşı alışverişini son güne bıraktı Geçtiğimiz ay kızları Leyla'yı kucaklarına alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.
Gülben Ergen'in arkadaş buluşması Geçtiğimiz haftalarda gözlerinden ameliyat olan Gülben Ergen, Etiler'deki bir eczanede görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ergen, "Eczacıma geldim." dedi.
Berkay kızlarıyla alışverişte görüntülendi Popçu Berkay Şahin, eşi Özlem Ada Şahin, kızları Arya ve Zeynep ile önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da görüntülendi.
Nazlı Kayı Sabancı'nın yüklü alışverişi Hayatını Hacı Sabancı ile birleştiren Nazlı Kayı Sabancı yeni yıl alışverişine çıktı.
Avatar Atakan ringlere hazırlanıyor Dövüş sporları şampiyonu Atakan Arslan ve eşi Serap Korkmaz, önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da görüntülendi.