AVM


Helmann, yatırımlarını ve faaliyetlerini holding çatısı altında topladı
Helmann, yatırımlarını ve faaliyetlerini holding çatısı altında topladı Konut, ticari gayrimenkul ve arsa üretiminin yanı sıra son olarak kentsel dönüşümde faaliyet gösteren Helmann, tüm yatırımlarını ve faaliyetlerini holding çatısı altında topladığını duyurdu.
Akbatı’dan 8 Mart’a özel sergi: Vitrinlerin Değişen Yüzü: Sanat
Akbatı’dan 8 Mart’a özel sergi: Vitrinlerin Değişen Yüzü: Sanat Akbatı’nın, İyilik İçin Sanat Derneği iş birliğiyle gerçekleştirdiği Sanatın İyi Hali Akbatı’da projesinin ilk etkinliği, 8 Mart Kadınlar Günü’nde gerçekleşiyor.
Fincanları tükürerek temizleyen işletmecinin sözleşmesi feshedildi
Fincanları tükürerek temizleyen işletmecinin sözleşmesi feshedildi Edirne'de, alışveriş merkezinde kahve satılan dükkanda, fincanları tükürerek temizlediği anlar kameraya yansıyan işletmeci Hacı Zorlu'nun sözleşmesi feshedilip, iş yeri kapatıldı.
Muhabirler Hazar Ergüçlü'yü soru yağmuruna tuttu
Muhabirler Hazar Ergüçlü'yü soru yağmuruna tuttu Son haftalarda tartışmalara konu olan "İnci Taneleri" dizisinde 'Dilber'i canlandıran oyuncu Hazar Ergüçlü, önceki gün İstinye'de objektiflere yansıdı.
AVM'de mide bulandıran manzara, mekan mühürlendi
AVM'de mide bulandıran manzara, mekan mühürlendi Edirne'de bir alışveriş merkezinde kahve satışı yapan dükkanda, işletmeci H.Z.'nin fincanları tükürerek temizlediği anlar, kameraya yansıdı. Görüntüler tepki çekerken, Edirne Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, çalışma ruhsatı da olmayan iş yerini mühürledi.
Akbatı'da 14 Şubat etkinlikleri
Akbatı'da 14 Şubat etkinlikleri Akbatı, 14 Şubat'a özel etkinlikler düzenlediğini duyurdu. Müzisyen Didem Buğday, Sevgililer Günü konseri verecek. Birçok mağaza da 14 Şubat'a özel indirim ve hediye fırsatları sunacak.
Yasemin Özilhan: "Instagram'da güzel bir ailem var"
Yasemin Özilhan: "Instagram'da güzel bir ailem var" İş adamı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuk kariyerini bırakan Yasemin Özilhan, bir AVM'de bütün bir günü alışverişe ayırarak mağazaları dolaştı.