Avrupa Birliği


Twitter kararını duyuran Fahrettin Altun'dan flaş açıklama
Twitter kararını duyuran Fahrettin Altun'dan flaş açıklama İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter'ın Avrupa Birliği ile sosyal medya platformları arasında imzalanan “2022 Dezenformasyona İlişkin Güçlendirilmiş Uygulama Kuralları” isimli protokolden çekilme kararı aldığını açıkladı.
İngiltere'de genetiği düzenlenmiş gıda geliştirmek artık yasal!
İngiltere'de genetiği düzenlenmiş gıda geliştirmek artık yasal! İngiltere'de genetiği düzenlenmiş gıdalar artık ticari olarak geliştirilebilecek.
Bakan Çavuşoğlu: "Deprem müttefikliğimizi bir kez daha hatırlattı"
Bakan Çavuşoğlu: "Deprem müttefikliğimizi bir kez daha hatırlattı" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve AB üyesi ülkelerin Ankara'daki misyon şefleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.
Bakan Nureddin Nebati AB heyeti ile görüştü
Bakan Nureddin Nebati AB heyeti ile görüştü Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı ve İsveç Dış Ticaret Bakanı Johan Forssell başkanlığındaki AB heyeti ile bir araya geldi.
Avrupa Birliği'nin şimdiye kadarki en büyük arama-kurtarma operasyonu
Avrupa Birliği'nin şimdiye kadarki en büyük arama-kurtarma operasyonu Avrupa Birliği’nin Türkiye ve Suriye’nin kuzeybatısında Sivil Koruma Mekanizması aracılığıyla şimdiye kadar ki en büyük arama-kurtarma operasyonunu yürüttüğü belirtildi.
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 04:17'de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem tüm Türkiye'yi yasa boğdu.
Su krizinde Avrupa felaketin eşiğinde mi? Korkutan araştırma
Su krizinde Avrupa felaketin eşiğinde mi? Korkutan araştırma Normalin üstündeki hava sıcaklıkları nedeniyle Avrupa'da halen yeterli kar yağışı görülmemesi de durumu kötüleştiriyor...