Avustralya


Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furnes'in ayrılık sebebi belli oldu
Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furnes'in ayrılık sebebi belli oldu Hollywood'un ünlü isimlerinden biri olan Hugh Jackman, aynı zamanda özel hayatıyla da örnek gösterilen bir oyuncuydu. Ancak Jackman ve 27 yıldır birlikte olduğu eşi Deborra-Lee Furnes, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldı.
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası!
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası! Avustralya'da yaşadığı dönemde 12 yıllık eşinden boşanan yazılım mühendisi Bahri İnceler, işleri bozulduğu için 3 bin dolarlık iştirak ve yoksulluk nafakasını ödeyemeyince, nafaka miktarının düşürülerek, 5 bin TL olarak belirlenmesi talebiyle dava açtı.
Tartıştığı kişiyi 2 km sürükleyip komaya soktu!
Tartıştığı kişiyi 2 km sürükleyip komaya soktu! Avustralya polisi 19 yaşındaki bir sürücünün, tartıştığı 15 yaşındaki bir kişiyi kentin caddelerinde 2 km boyunca araçla sürüklediğini ve komaya soktuğunu duyurdu.
ABD askeri uçağı Avustralya’da düştü! 3 ölü, 5 ağır yaralı
ABD askeri uçağı Avustralya’da düştü! 3 ölü, 5 ağır yaralı Amerika Birleşik Devletleri Deniz Piyade Kolordusu’na bağlı, 23 askeri taşıyan MV-22B Osprey tipi uçak, Avustralya’nın Melville Adası’nda düştü. Kazada, 3 asker hayatını kaybetti, 5 asker de ağır yaralandı.
Öğle yemeğine davet ettiği kayınvalidesi ve kayınpederini zehirledi!
Öğle yemeğine davet ettiği kayınvalidesi ve kayınpederini zehirledi! Eski eşinin anne ve babasını yemeğe çağıran ve zehirli mantar ikram ederek ölümlerine neden olan gelinle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı Podyumların sarışın modeli pankreas kanserine karşı sürdürdüğü savaşını ve bundan sonrasında neler yapacağını açıkladı.
Sağlık sorunlarıyla boğuşan Tanyeli'ye eşinden tam destek
Sağlık sorunlarıyla boğuşan Tanyeli'ye eşinden tam destek Geçtiğimiz ay ameliyat olduğunu söyleyen oryantal Tanyeli, yaptığı yeni açıklamada vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde bir kist olduğunu duyurdu.