Avusturya


Sezgin Baran Korkmaz ilk ifadesinde neler söyledi? ABD’nin talebi üzerine Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz'ın, ilk ifadesinde iş yaptığı siyasilerle ilgili bilgi vermeyi teklif ettiği, ancak ABD'li yetkililerin bu talebi reddettiği öne sürüldü.
Türk Büyükelçiliğinden Sezgin Baran Korkmaz açıklaması SBK Holding’in sahibi iş insanı Sezgin Baran Korkmaz dün Avusturya'da tutuklanmıştı.
Sezgin Baran Korkmaz Avusturya'da tutuklandı Türkiye’de hakkında kara para soruşturması başlatıldıktan sonra yurtdışına çıkan ve bir daha dönmeyen SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz Avusturya’da tutuklandı.
Avusturya'da yaşayan Karabulut ailesi korku içinde! Avusturya’nın Dornbirn kentinde yaşayan Karabulut ailesi, üç haftadır ırkçı kabusu yaşıyor. Avusturyalı bir faşist, aileyi, “Ben Hitler’in oğluyum, hepinizi öldüreceğim” diye tehdit ediyor.
Tuba Ünsal: "Hastalığım öldürmüyor ama süründürüyor" Geçtiğimiz hafta Avusturya’daki bir detoks merkezine gidecekken uçağı kaçırdığı için İstanbul’da kalan Ünsal, kliniğe tedavi olmak için gitmek istediğini söyledi.
Uçağı kaçıran Tuba Ünsal'ın tatil planı suya düştü Avusturya'daki detoks merkezi için sabahın erken saatlerinde yola koyulan Tuba Ünsal, havalimanında hüsrana uğradı.
Türkiye kapanırken Avrupa normalleşmeye başladı! Avrupa günlük aşılamada, virüsün bulaşma sayısını geçti ve salgında dengeyi sağladı. Türkiye'nin kapandığı ve vakaların arttığı günlerde Avrupa'da açılma ve normalleşme başladı. Politika artık "aşı- vaka dengesi" üzerine kurulu...