Aybüke Pusat


'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" tiyatro oyununun prömiyeri Trump Sahne'de gerçekleşti.
Furkan Andıç iki ünlü kadını birbirine düşürdü! İkisiyle de birlikte oldu!
Furkan Andıç iki ünlü kadını birbirine düşürdü! İkisiyle de birlikte oldu! 2019 yılında "Her Yerde Sen" dizisinde rol gereği aşıkları oynayan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç yıllar sonra ilişki yaşamaya başladı. Dizi setindeki arkadaşlığı aşka dönüştüren ikili yine birlikte görüntülendi.
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık!
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün" dizisinde çok konuşulacak bir ayrılık yaşandı.
Gurur Aydoğan Aybüke Pusat'a sert çıktı
Gurur Aydoğan Aybüke Pusat'a sert çıktı Yakışıklı oyuncu Gurur Aydoğan; meslektaşı Aybüke Pusat'a sert çıktı.
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik!
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün"de çok konuşulacak bir değişiklik yaşandı.
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici aksiyon sahneleriyle dikkat çeken "Sıfırıncı Gün"ün afişi yayınlandı.
Aybüke Pusat'ın bebek beklediği iddiası gündeme düştü!
Aybüke Pusat'ın bebek beklediği iddiası gündeme düştü! Güzel oyuncu Aybüke Pusat'ın son paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. 2014 Miss Turkey yarışmasına katılarak üçüncü seçilen Aybüke Pusat, oyunculuk kariyerine yönelerek ekranların beğenilen isimlerinden biri haline geldi.