Aydın


Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek
Kuşadası'nda Hadise rüzgarı esecek Sevilen şarkıcı Hadise; yaz konserlerine hız kesmeden devam ediyor.
Elektrik şirketleri turizme darbe vuruyor
Elektrik şirketleri turizme darbe vuruyor Bayram sonrası büyük bir çıkış bekleyen ve sezonun en yoğun döneminde olan turizm sektöründe Datça ve Marmaris’te yaşanan elektrik kesintileri yazlıklar ve butik otelleri vurdu.
Prof. Dr. Emre Kongar'dan çok üzücü haber
Prof. Dr. Emre Kongar'dan çok üzücü haber Prof. Dr. Emre Kongar'ın Aydın’da evinin önünde dengesini kaybederek düştüğü öğrenildi.
Termometreler 43 dereceyi gösterecek! Haftaya daha da sıcak!
Termometreler 43 dereceyi gösterecek! Haftaya daha da sıcak! Hafta başından itibaren artan sıcaklık bugünden itibaren rekora koşacak. Hava sıcaklığının yarın 43 dereceye ulaşması beklenen Antalya, Aydın ve Manisa'nın Türkiye'nin en sıcak 3 noktası olması bekleniyor.
Ayça Bingöl'ün "Ben Anadolu" yolculuğu sürüyor
Ayça Bingöl'ün "Ben Anadolu" yolculuğu sürüyor Oyuncu Ayça Bingöl, 'Ben Anadolu' adlı tek kişilik oyununu Aydın'daki Helenistik dönem şehirlerinden Nysa Antik Kenti'nde oynayacak.
Miray Daner'in yeni aşkı hızlı ilerliyor! Başkanın oğluyla tutku dolu anlar
Miray Daner'in yeni aşkı hızlı ilerliyor! Başkanın oğluyla tutku dolu anlar Miray Daner'in Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun oğlu Ata Caner Çerçioğlu ile aşkı hızlı ilerliyor.
Miray Daner'den yeni aşk bombası! Belediye başkanının oğlunu kaptı
Miray Daner'den yeni aşk bombası! Belediye başkanının oğlunu kaptı Miray Daner, Oğulcan Engin‘den geçen haftalarda ayrılmıştı. Miray Daner bugünlerde sürpriz bir yakınlaşma içinde...