Ayşegül Çınar


Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncunun aracı didik didik arandı!
Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncunun aracı didik didik arandı! Otomobilinde uyuşturucu madde ele geçirilen oyuncu Ayşegül Çınar'a yapılan aramanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde polis ekiplerinin Çınar'ın arabasının bagajında yaptığı detaylı arama kayıtlara geçti.
Aracında uyuşturucuyla yakalanan Ayşegül Çınar: "Bana destek olun"
Aracında uyuşturucuyla yakalanan Ayşegül Çınar: "Bana destek olun" Aracından 19 gram uyuşturucu madde çıkan oyuncu Ayşegül Çınar, gittiği bir mekan çıkışında görüntülendi.
Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncudan ilk açıklama
Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncudan ilk açıklama Arabasında bir miktar uyuşturucu bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınıp ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan oyuncu Ayşegül Çınar, avukatı aracılığıyla basın açıklaması yaptı.
Aracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar adliyeye sevk edildi
Aracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar adliyeye sevk edildi İstanbul Etiler'deki evine giderken uygulamaya takılan ve otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar adliyeye sevk edildi. Çınar, eski sevgilisinin intikam için araca koymuş olabileceğini iddia etti. Bunun üzerine polis ekipleri eski sevgili Furkan Ç.'yi de gözaltına aldı.
Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu hakkında flaş gelişme
Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu hakkında flaş gelişme Fox TV'de ekrana gelen "Yasak Elma" dizisinde Lila karakteri ile izleyici karşısına çıkan ve daha sonra diziden ayrılan oyuncu Ayşegül Çınar'ın aracında uyuşturucu madde ele geçirildi.
Ünlü isimler villada kaçak parti yaptı
Ünlü isimler villada kaçak parti yaptı Aralarında Kaan Orkun, Ayşegül Çınar, Rana Büyük, Serkan Aydın, Melis Buse Betkayan, Esra Yurdusev ve Esra Balamir gibi blogger, influencer ve fenomenlerin bulunduğu ekip, Büyükçekmece'deki Alkent Villaları'nda buluştu.
Oyuncu Ayşegül Çınar'a avukat şoku!
Oyuncu Ayşegül Çınar'a avukat şoku! Oyuncu Ayşegül Çınar, geçtiğimiz günlerde bir alacak davası için İstanbul Adliyesi'ne gitti. Adliyede tanıştığı avukat Sedat T. ile kısa sürede arkadaş oldu.