Ayşenil Şamlıoğlu


Oyuncu Ayşegül İşsever'den son dakika haberi
Oyuncu Ayşegül İşsever'den son dakika haberi 59 yaşındaki ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Ayşegül İşsever; "Yaz'ın Öyküsü" , "Diriliş Ertuğrul" ve "Sen Çal Kapımı" gibi popüler Tv yapımlarında da rol almıştı.
Ayşenil Şamlıoğlu'ndan çok üzücü haber
Ayşenil Şamlıoğlu'ndan çok üzücü haber Televizyon efsanesi "Ferhunde Hanımlar" dizisinde canlandırdığı 'Meftune' karakteriyle milyonların tanıyıp sevdiği bir isim haline gelen usta tiyatro sanatçısı Ayşenil Şamlıoğlu'ndan üzücü haber geldi.
Ezgi Mola’ya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusu
Ezgi Mola’ya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusu Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılan Ezgi Mola’ya bir şok daha geldi. Orhan’ın avukatı, oyuncuya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusunda bulundu.
Menajerimi Ara dizisiyle ilgili flaş karar
Menajerimi Ara dizisiyle ilgili flaş karar Ay Yapım'ın Star için çektiği "Menajerimi Ara" dizisinin devam edeceği geçen haftalarda açıklanmıştı...
Gülben Ergen'den dizi sürprizi!
Gülben Ergen'den dizi sürprizi! Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Star Tv'nin her hafta birbirinden farklı konukları ağırlayan fenomen dizisi "Menajerimi Ara"ya katıldı.
Ayşenil Şamlıoğlu'nun sağlık durumunda flaş gelişme
Ayşenil Şamlıoğlu'nun sağlık durumunda flaş gelişme ‘Menajerimi Ara' dizisinde rol alan 64 yaşındaki oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, sağlık durumuyla ilgili yeni bilgiyi paylaştı.
Corona virüse yakalanan Ayşenil Şamlıoğlu'ndan açıklama
Corona virüse yakalanan Ayşenil Şamlıoğlu'ndan açıklama "Menajerimi Ara" dizisinde rol alan usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu Corona virüse yakalandı.