Aytaç Şaşmaz


Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi?
Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi? Kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu Cemre Baysel ile evliliğe giden ilişkisini noktalayan Aytaç Şaşmaz, akılları karıştırdı.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in aşkı neden bitti?
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in aşkı neden bitti? 'Baht Oyunu' dizisinde başrolleri paylaşan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanmış, çift aniden ayrılmıştı.
Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora'nın sürpriz buluşması
Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora'nın sürpriz buluşması "Darmaduman" dizisindeki uyumları çok beğenilen Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora'nın sürpriz buluşması sosyal medyaya damgasını vurdu.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle!
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle! Başrolünde yer aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti geçen aylarda yollarını ayırmıştı.
"Darmaduman" dizisi apar topar final yapıyor
"Darmaduman" dizisi apar topar final yapıyor FOX’un ülkemizde “Evimiz Hollywood’da” adıyla yayınlanan dizisi “Darmaduman” dizisi için final kararı alındı.
"Darmaduman" dizisinden flaş haber
"Darmaduman" dizisinden flaş haber 90’ların fenomen dizisi Beverly Hills, 90210’dan uyarlanan "Darmaduman", cumartesi günleri FOX’ta ekranlara geliyor.
Cemre Baysel moral tatiline çıktı
Cemre Baysel moral tatiline çıktı 'Baht Oyunu' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel geçtiğimiz günlerde aniden ayrılmıştı.