Ayvalık


Nihal Yalçın genç aşkıyla sarmaş dolaş görüntülendi
Nihal Yalçın genç aşkıyla sarmaş dolaş görüntülendi Yılların oyuncusu Nihal Yalçın kendisinden 13 yaş küçük 28 yaşındaki sevgilisi Berker Güven ile sarmaş dolaş pozlar verdi.
Ebru Yaşar'ın orman projesinin yarısı bitti, yarısı kaldı
Ebru Yaşar'ın orman projesinin yarısı bitti, yarısı kaldı Önceki akşam Ayvalık'ta sahne alan Ebru Yaşar, konser geliriyle oluşturacağı hatıra ormanı için hayranlarına sahneden teşekkür etti.
Zeynep Bastık'ın Ege turnesi devam ediyor
Zeynep Bastık'ın Ege turnesi devam ediyor 'Ara' adlı yeni teklisiyle dijital müzik platformlarında zirveye yerleşen Zeynep Bastık, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Ayvalık ve Altınoluk'tan oluşan Ege turnesine devam ediyor.
Hülya Avşar: "Bizim adımız manşet"
Hülya Avşar: "Bizim adımız manşet" Önceki akşam Kıbrıs’ta müthiş bir konser veren Hülya Avşar, sahne öncesinde “Yine manşetler hazır mı?” diyen gazetecilere “Adımız manşet” yanıtı verdi.
Pelin Öztekin yazı erkenden getirdi
Pelin Öztekin yazı erkenden getirdi Oyuncu Pekin Öztekin tatil için Haziran ayını bekleyemedi.
Serhat Özcan nişanlandı
Serhat Özcan nişanlandı Tiyatro sanatçısı Serhat Özcan damat olmaya hazırlanıyor. Tam 5 yıldır Deniz İpek ile sevgili olan Serhat Özcan, geçtiğimiz gün sade bir törenle nişanlandı.
Merhum Rasim Öztekin’in adı yaşadığı sokağa verildi
Merhum Rasim Öztekin’in adı yaşadığı sokağa verildi Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, çok gurur duyduğunu söyleyerek Cunda'da bulunan sokağın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.