Azerbaycan


Lerzan Mutlu Gülşah Saraçoğlu imzalı elbiseleriyle göz kamaştırdı
Lerzan Mutlu Gülşah Saraçoğlu imzalı elbiseleriyle göz kamaştırdı Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu, şu sıralar konserden konsere koşuyor.
Sinan Akçıl: "Ne kadar para aldığımı söylersem uyuyamazlar"
Sinan Akçıl: "Ne kadar para aldığımı söylersem uyuyamazlar" Müzisyen Sinan Akçıl: "Teklif Azerbaycan'dan geldi. Ne kadar ücret aldığımı söylemeyeyim. Söylersem, uyuyamazlar..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’a gidecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’a gidecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 26 Ekim'de Azerbaycan'ı ziyaret edecek.
Azerbaycan'la doğalgaz anlaşması
Azerbaycan'la doğalgaz anlaşması Azerbaycan ile 2024 sonuna kadar geçerli olacak 11 milyar metreküplük ilave doğalgaz anlaşması yapıldı. Bir ay içerisinde 4 milyar metreküplük depolama kapasitesi tamamen dolacak, vatandaş fiyat artışına karşı da korunacak.
Demet Akalın'a takipçisinden sert tepki
Demet Akalın'a takipçisinden sert tepki Türkiye'nin birçok bölgesinde devam eden yangınlar için bir paylaşım yapan Demet Akalın, yaptığı hata nedeniyle takipçisi tarafından çok sert uyarı aldı.
Türkiye - Galler maçında TRT’den ‘Erdoğan’ gafı!
Türkiye - Galler maçında TRT’den ‘Erdoğan’ gafı! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Başkanı Aliyev’in de izlediği Türkiye - Galler maçında TRT’den sosyal medyada gündem olan bir ‘gaf’ geldi.
İNVESTAZ'Yİ İTİBARSIZLAŞTIRMAK  İÇİN CUMHURBAŞKANI'NIN ADINI KULLANDILAR
İNVESTAZ'Yİ İTİBARSIZLAŞTIRMAK İÇİN CUMHURBAŞKANI'NIN ADINI KULLANDILAR İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Tiyatrosu'ndan ihraç edilen eski bir memur olan Yunus AKGÜN’ün Azerbaycanlı şirkete karşı 'tiyatro gösterisi' başarısız oldu..