Bade İşçil


Bade İşçil: "Para benim cebimden çıktı, boşverin!"
Bade İşçil: "Para benim cebimden çıktı, boşverin!" Bade İşçil, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Sarıyer'den 4 milyon TL'ye ev al aldığı iddia edilen güzel oyuncu, yeni aldığı evle ilgili konuştu.
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde!
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde! İstanbul Fatih İlçe Tapu Müdürlüğünde görevli iki personelin içerisinde Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Yıldız Tilbe, Sinem Kobal, Şeyma Subaşı, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç gibi 136 ünlü ismin taşınmaz mülklerini sorgulayıp yetkisiz kişilerle paylaştıkları iddia edildi.
Bade İşçil: "Beni Bade sandınız ama değilim"
Bade İşçil: "Beni Bade sandınız ama değilim" "Aşk 101", "Ufak Tefek Cinayetler", "Ezel" ve "Kuzey Güney" gibi birçok projede rol alan 38 yaşındaki oyuncu Bade İşçil, önceki akşam Etiler'de görüntülendi.
Bade İşçil'den 'fakir sevgili' sorusuna yanıt
Bade İşçil'den 'fakir sevgili' sorusuna yanıt Sosyetik yakışıklı Malkoç Süalp'le başından bir evlilik geçen oyuncu Bade İşçil de son günlerin konuşulan sorusuna yanıt verdi.
Parasızlıktan dert yanan Bade İşçil'in 4 milyon liralık alışverişi!
Parasızlıktan dert yanan Bade İşçil'in 4 milyon liralık alışverişi! Oyuncu Bade İşçil, geçtiğimiz günlerde mal varlığının fazla olduğu iddialarına sert bir yanıt vermişti.
Perakende fuarında yıldızlar geçidi yaşanacak
Perakende fuarında yıldızlar geçidi yaşanacak Ünlü isimler Tuvana Türkay, Özgü Kaya, Bade İşçil, Nilay Cafer, Songül Öden ve Gülben Ergen; 24-25-26 Eylül'de Zorlu PSM'de gerçekleşecek perakende fuarında bir araya gelecek.
'Görgü dersi' veren Bade İşçil'i eski paylaşımları yaktı!
'Görgü dersi' veren Bade İşçil'i eski paylaşımları yaktı! Bade İşçil, “Sosyal medyada yemek resimleri paylaşmak görgüsüzlük” çıkışı yaptı. Büyük destek gören güzel oyuncunun da daha önce sık sık yemek paylaşımları yaptığı ortaya çıktı.