Bahar Şahin


Tetikçinin Oğlu dizisinde Timuçin Esen'in eşini kim canlandıracak?
Tetikçinin Oğlu dizisinde Timuçin Esen'in eşini kim canlandıracak? Şevket Çoruh ve Timuçin Esen'i başrolde buluşturan "Tetikçinin Oğlu" dizisinin çekimleri Bodrum'da devam ediyor.
Bahar Şahin'e eski aşkının yakın arkadaşından beğeni yağmuru!
Bahar Şahin'e eski aşkının yakın arkadaşından beğeni yağmuru! Bir dönem Dorukhan Toköz’le sansasyonel bir aşk yaşayan oyuncu Bahar Şahin, şu sıralar Toköz’le aynı takımda oynayan Eren Elmalı’nın radarına girdi.
Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi
Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi İkiz olan oyuncular Sarp ve Kaya Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan flaş haber...
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'u buluşturan “Tetikçinin Oğlu” dizisine 2 flaş oyuncu dahil oldu.
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum"
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum" "Zalim İstanbul", "O Hayat Benim" ve "Gülümse Kaderine" gibi çok izlenen yapımlarda rol alarak adını duyuran oyuncu Bahar Şahin, bilinmeyen gerçeği ilk defa açıklayarak şoke etti.
Burak Sevinç'in sinema filmi heyecanı
Burak Sevinç'in sinema filmi heyecanı Burak Sevinç, Belçim Bilgin, Fikret Kuşkan ve Bahar Şahin'in oynadığı 'Roza' filminin çekimleri başladı.
Oyuncu Bahar Şahin'in gizemli buluşması!
Oyuncu Bahar Şahin'in gizemli buluşması! Genç oyuncu Bahar Şahin, önceki gece Bebek'te objektiflere yansıdı.