Bahar Şahin


Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi
Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan son dakika haberi İkiz olan oyuncular Sarp ve Kaya Akkaya kardeşlerden Kaya Akkaya'dan flaş haber...
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu
Tetikçinin Oğlu dizisine iki güçlü oyuncu dahil oldu Timuçin Esen ve Şevket Çoruh'u buluşturan “Tetikçinin Oğlu” dizisine 2 flaş oyuncu dahil oldu.
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum"
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum" "Zalim İstanbul", "O Hayat Benim" ve "Gülümse Kaderine" gibi çok izlenen yapımlarda rol alarak adını duyuran oyuncu Bahar Şahin, bilinmeyen gerçeği ilk defa açıklayarak şoke etti.
Burak Sevinç'in sinema filmi heyecanı
Burak Sevinç'in sinema filmi heyecanı Burak Sevinç, Belçim Bilgin, Fikret Kuşkan ve Bahar Şahin'in oynadığı 'Roza' filminin çekimleri başladı.
Oyuncu Bahar Şahin'in gizemli buluşması!
Oyuncu Bahar Şahin'in gizemli buluşması! Genç oyuncu Bahar Şahin, önceki gece Bebek'te objektiflere yansıdı.
Aslıhan Güner latin dansıyla büyüleyecek
Aslıhan Güner latin dansıyla büyüleyecek Oyuncular Onur Tuna, Aslıhan Güner ve Tamer Levent'in başrollerini paylaştığı, 'Hiç' filminin hazırlıkları tamamlandı.
Başrolünde ünlü yıldızları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı
Başrolünde ünlü yıldızları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı Başrollerinde Onur Tuna, Aslıhan Güner ve Tamer Levent'in oynadığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan'ın yaptığı, yapımcılığını RJ Yapım Ramazan Caboğlu’nun üstlendiği “Hiç” filminin çekimleri tamamlandı. Filmin başrol oyuncuları, setin son günü bir araya geldiler.