Bahar Şahin


Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme
Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme "Zalim İstanbul"da beraber kamera karşısına geçen Mine Tugay ile Bahar Şahin hakkında flaş gelişme.
Erkan Meriç'in yeni projesi belli oldu
Erkan Meriç'in yeni projesi belli oldu Avşar Film "Zalim İstanbul"un ardından iddialı bir dizi için sete çıkmaya hazırlanıyor. Aytaç Çiçek'in yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde belli olmuştu.
Bahar Şahin: "Başroller iyi anlaşınca işin enerjisi yükseliyor"
Bahar Şahin: "Başroller iyi anlaşınca işin enerjisi yükseliyor" Son dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olan Bahar Şahin, samimi açıklamalarda bulundu.
Bahar Şahin ikinci kez Corona virüse yakalandı
Bahar Şahin ikinci kez Corona virüse yakalandı Corona virüsü salgınında artış devam ederken ünlü isimlerden de peş peşe kötü haberler gelmeye başladı. Oyuncu Enis Arıkan'dan sonra Bahar Şahin de sosyal medya hesabından ikinci kez corona virüsüne yakalandığını duyurdu.
Özcan Deniz'in 'Masum ve Güzel' projesinde neler oluyor?
Özcan Deniz'in 'Masum ve Güzel' projesinde neler oluyor? Şükrü Avşar'ın patronu olduğu Avşar Film sessizliğini iddialı bir projeyle bozuyor. Şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı "Masum ve Güzel" kod adlı dizinin ön hazırlıkları bitmek üzere...
Bahar Şahin yeni aşkıyla Paris'e uçtu
Bahar Şahin yeni aşkıyla Paris'e uçtu Futbolcu Dorukhan Toköz’ün ihanet ettiği Bahar Şahin, aşk acısını çabuk unuttu. Güzel oyuncu aynı dizide rol aldığı arkadaşı Oktay Çubuk’la aşka yelken açtı.
Bahar Şahin: "Oyunculuk gelip beni buldu"
Bahar Şahin: "Oyunculuk gelip beni buldu" Son dönemin konuşulan oyuncularından Bahar Şahin merak edilenlerini anlattı.