Bahar Şahin


Dorukhan Toköz-Bahar Şahin aşkı yeniden alevlendi Oyuncu Bahar Şahin, Trabzonspor futbolcusu Dorukhan Toköz'le ilişkilerine bir şans daha verdi. Oyuncu, İstanbul – Trabzon arasında mekik dokuyor.
Oyuncu İlyas Salman'dan son dakika haberi Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından deneyimli oyuncu İlyas Salman'dan son dakika haberi...
Bahar Şahin Almanya'da sete çıkacak Başrollerinde Bahar Şahin ve Oktay Çubuk'un rol alacağı dijital platformda yayınlanacak olan kod adı 'Duran' dizisinin hazırlıkları devam ediyor.
Bahar Şahin'in dijital projesi başlıyor Genç kuşağın iki başarılı oyuncusu Bahar Şahin ile Oktay Çubuk'un başrollerini paylaşacağı kod adı "Duran" olan internet dizisi Ağustos ayında sete çıkacak.
Bahar Şahin'den sürpriz geri dönüş Son olarak "Zalim İstanbul" dizisindeki konuşulan performansıyla akıllarda yer eden Bahar Şahin setlere dönüyor.
Bahar Şahin - Dorukhan Toköz aşkı çabuk bitti! Bahar Şahin ile Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz'ün aşkı beş ayda bitti.
Bahar Şahin 'aşkını' dövme yaptırdı Bahar Şahin, sevgilisi Dorukhan Toköz’ün yıllar önce yaptırdığı dövmenin aynısını kendine yaptırdı.