Bahar Şahin


Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
İnanç Konukçu Kalp Yarası'nın kadrosuna katıldı Süreç Film'in atv için çekeceği 'Kalp Yarası' dizisinin kadrosuna İnanç Konukçu da katıldı.
Bahar Şahin: "Instagram olmadan yaşayamam" Sosyal medya bağımlısı olduğunu söyleyen oyuncu Bahar Şahin “Instagram olmadan yaşayamam” dedi.
Bahar Şahin'den kanserle savaşan Arif Güloğlu'na büyük destek Oyuncu Bahar Şahin, lenfoma teşhisi konulan BKM Mutfak oyuncusu Arif Güloğlu'na ziyarete gidebilmek için Corona virüs testi olup gönüllü karantinaya girdi.
Bahar Şahin: "Fenomenler daha başarılı" Son olarak "Zalim İstanbul" dizisinde rol alan Bahar Şahin, oyuncuları kızdıracak açıklamalarda bulundu.
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'dan Bahar Şahin'e yeni sezon öncesi teklif gitti.
Bahar Şahin hastanelik oldu! Geçen aylarda Corona virüse yakalanınca çekimleri aksatmamak için başrol oynadığı ‘İyi Aile Babası’ dizisinden kendi isteğiyle ayrılan Bahar Şahin, önceki akşam apar topar hastaneye kaldırıldı.