Bakırköy


Ekrem İmamoğlu: "Bu haberlerle aramızı bozamazlar"
Ekrem İmamoğlu: "Bu haberlerle aramızı bozamazlar" İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB iştiraki KİPTAŞ'ın Bakırköy'de bulunan İş Bankası Mensupları Sitesi İncirli Parselinde kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirdiği yıkım programına katıldı.
Spor adamı Raşit Çetiner'in sesini taklit ederek annesini dolandırdılar
Spor adamı Raşit Çetiner'in sesini taklit ederek annesini dolandırdılar İstanbul Bakırköy'de dolandırılan yaşlı kadının, Fenerbahçe ve Galatasaray'da oynayan eski futbolcu ve teknik direktör Raşit Çetiner'in annesi olduğu ortaya çıktı.
Depremzedelere yardım toplayanları dolandıran şüpheli yakalandı
Depremzedelere yardım toplayanları dolandıran şüpheli yakalandı İstanbul'da depremzedelere yardım toplayan A.K.'ye (41) telefonla ulaşarak 'Almanya’dan depremzedelere yardım kolisi göndereceğim. Bana 13 bin lira kargo parası gönderin' diyerek dolandırıcılık yapan şüpheli F.A. (30) polis tarafından yakalandı.
Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi
Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi Siroza yakalandığı ve tedaviyi reddettiği iddia edilen bir dönemin ünlü ses ve sinema sanatçısı Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi.
Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı
Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı Cem Karaca'nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin çekimlerine başlandı. Karaca'nın eşi eşi İlkim Karaca, filmin çekilmemesi için mahkemeye başvurmuştu.
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat"
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat" Marmara'da beklenen olası depreme karşı alınacak tedbirlerle ilgili kritik bir açıklama geldi. AFAD, İstanbul'da zemin sıvılaşma riski en yüksek olan 15 ilçeyi duyurdu.
Dünya Jimnastik Şampiyonu uyuşturucu soruşturması dosyasında!
Dünya Jimnastik Şampiyonu uyuşturucu soruşturması dosyasında! Türkiye’de, tek seferde en yüksek Metamfetamin yakalanmasına ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı. 7’si İranlı, 1’i Afgan 8 kişiye dava açıldı. 3.6 ton Metamfetamin nedeniyle dava açılanlardan biri Dünya Jimnastik Şampiyonu...