banka


Yüksek faiz durduramadı, vatandaş kartlara yüklendi
Yüksek faiz durduramadı, vatandaş kartlara yüklendi Mayısta yapılan seçimlerin ardından faizler arttı, ancak alım gücü düşen vatandaşın geçinmek için borçlanmaktan başka çaresi kalmadı. Kredi kartı borçları hazirandan bu yana yüzde 40 arttı.
Savcılık Fatih Terim'in banka hesap dökümünü istedi
Savcılık Fatih Terim'in banka hesap dökümünü istedi Banka müdürü Seçil Erzan'ın aralarında ünlü futbolcularının da bulunduğu 19 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Savcılık, soruşturma aşamasında şikayetçi olarak ifadesi alınan Fatih Terim'in banka hesap hareketlerin talep etti.
Banka çalışanından milyon dolarlık vurgun iddiası
Banka çalışanından milyon dolarlık vurgun iddiası İstanbul Kadıköy'de bir kamu bankasında çalışan Ü.G.'nin yüksek kar vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı öne sürüldü.
Seçil Erzan: "Ödeyecek hiçbir şeyim yok, param da yok, adıma da mal varlığı yok"
Seçil Erzan: "Ödeyecek hiçbir şeyim yok, param da yok, adıma da mal varlığı yok" Futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'a memleketi Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 1 milyon 640 bin dolar veren iş insanı Ömer Kahraman'ın avukatı Necdet Kaplan, Erzan'ı cezaevinde ziyaret ettiğini belirterek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Alternatif Bank'tan yüzde 47 faiz oranı ve günlük vade esnekliği
Alternatif Bank'tan yüzde 47 faiz oranı ve günlük vade esnekliği Alternatif Bank, VOV Hesap sahiplerine yüzde 47 hoş geldin faiz oranı ve günlük vade esnekliği sunduklarını duyurdu.
Seçil Erzan telefonu kapattım sandı ama banka kaydetti!
Seçil Erzan telefonu kapattım sandı ama banka kaydetti! Ünlü isimleri yüksek kar getirili "Fatih Terim fonu" vaadiyle dolandıran Seçil Erzan'ın, bankanın Florya Şubesi'nde çalışırken yaptığı bir telefon görüşmesinin kayıtları, ortaya çıktı.
Bankalar mevduat yarışına girdi
Bankalar mevduat yarışına girdi TL mevduatta faiz yüzde 49.33 ile 21 yılın zirvesine yükseldi. 1 milyon TL’nin aylık getirisi 38 bin TL’ye ulaştı. Bankalar ise 3 aylık vadeye yönlendiriyor.