Baran Bölükbaşı


Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber
Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber "Evlilik Hakkında Her Şey"in güzel yıldızı Tülin Ece'den son dakika haberi...
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ı buluşturan Zengin Kız'a çok yakışıklı ve yetenekli bir oyuncu daha katıldı.
Baran Bölükbaşı: "Asla canlandırmam dediğim bir rol yok"
Baran Bölükbaşı: "Asla canlandırmam dediğim bir rol yok" Son yıllarda yer aldığı Kırmızı Oda ve Son Nefesine Kadar gibi yapımlardaki oyunculuğuyla adını duyuran Baran Bölükbaşı, oyunculuk ve müziği bir arada devam ettiriyor.
"Son Nefesime Kadar" dizisinde taşlar yerinden oynayacak
"Son Nefesime Kadar" dizisinde taşlar yerinden oynayacak Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrollerini paylaştığı dizide; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek de rol alıyor.
Nurgül Yeşilçay yeni dizisinde polisi canlandıracak
Nurgül Yeşilçay yeni dizisinde polisi canlandıracak Oyuncu Nurgül Yeşilçay, "Son Nefesime Kadar" dizisiyle ekranlara dönüyor.
Yeliz Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı anne - kız olacak
Yeliz Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı anne - kız olacak Pastel Film'in FOX için çekeceği "Son Nefesime Kadar" kod adlı dizinin hazırlıkları sürüyor. Deniz Dikilitaş'ın yöneteceği diziyi Hatice Meryem yazıyor.
Nurgül Yeşilçay'lı diziye iki genç yetenek dahil oldu
Nurgül Yeşilçay'lı diziye iki genç yetenek dahil oldu Pastel Film’in imza atacağı FOX’un “Son Nefesine Kadar” adlı uyarlama dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.