Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı


İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu hayatını kaybetti Usta sanatçı İzzet Altınmeşe aldığı acı haberle adeta yıkıldı.
Oyuncu Emir Benderlioğlu'ndan konuşulacak haber En az oyunculuğundaki başarıları kadar mutlu aile hayatıyla da takdir toplayan oyuncu Emir Benderlioğlu'ndan flaş haber...
Barbaros Akdeniz'in Kılıcı'nda büyük değişim! ES Film'in TRT için çekilen dev prodüksiyonlu dizisi "Barbaros Akdenizin Kılıcı"nda hikâye değişikliğine gidilmiş ve aralarında Gülcan Arslan ve Melis Babadağ'ın da olduğu oyuncular ekipten ayrılmıştı.
Cemre Gümeli'den sürpriz imza TRT’nin ES Film imzalı dev prodüksiyonlu dizisi “Barbaroslar Akdenizin Kılıcı” yenilenen kadrosuyla ekran macerasına devam ediyor.
Barbaroslar'da büyük değişim devam ediyor ES Film'in dev prodüksiyonlu "Barbaros Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde senarist ve yönetmen değişikliğinin ardından hikâye de yön değiştiriyor.
"Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı"nda yeni gelişme Es Film imzalı "Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı" dizisi perşembe akşamları seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.
Barbaroslar'da şaşırtan ayrılık! Projeyle yollar ayrıldı! ES Film'in TRT 1 için çektiği "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde peş peşe iki önemli değişiklik yaşandı.