Barış Arduç


Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım
Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım Gupse Özay ile Barış Arduç, başrollerini üstlendikleri "Deliha" filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, 2020 yılında Çeşme'de evlendi. Bir süredir ortalarda görünmeyen Gupse Özay'ın 6 aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği ortaya çıktı.
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak Gupse Özay ve Barış Arduç; 2014'te birlikte oynadıkları 'Deliha' filminin setinde aşk yaşamaya başlamıştı. İki yıl önce de Alaçatı'da nikah masasına oturmuştu.
Gupse Özay 6 aylık hamile
Gupse Özay 6 aylık hamile Sanat dünyasında son dönemde peş peşe gelen bebek haberlerine bir yenisi daha eklendi.
"Kiralık Aşk" dizisi Los Angeles yolcusu
"Kiralık Aşk" dizisi Los Angeles yolcusu Başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu'nun yer aldığı bir dönemin sevilen dizisi 'Kiralık Aşk' Los Angeles yolcusu...
Flaş gelişme! Barış Arduç noktayı koydu
Flaş gelişme! Barış Arduç noktayı koydu Magazin dünyasının ünlü çifti Gupse Özay ile Barış Arduç, altı yıllık birlikteliklerini Temmuz 2020'de nikah masasına taşımıştı...
Barış Arduç bayramda kural bozdu
Barış Arduç bayramda kural bozdu Instagram hesabını aktif olarak kullanmayan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, bayram tatilinde kural bozdu.