Barış Arduç


Gupse Özay ve Barış Arduç çifti bebeklerini kucaklarına aldı
Gupse Özay ve Barış Arduç çifti bebeklerini kucaklarına aldı "Deliha" film setinde tanışan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Barış Arduç ve Gupse Özay, 2020 yılında dünyaevine girdi. Gupse Özay ve Barış Arduç, 6 yıllık evliliklerini bugün bir de çocuk ile taçlandırdı.
Oyuncu Barış Bağcı'dan son dakika haberi
Oyuncu Barış Bağcı'dan son dakika haberi "Diriliş", "Çember" ve Masumlar Apartmanı" gibi bir çok başarılı projede rol alan deneyimli tiyatro sanatçısı Barış Bağcı son olarak “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde rol alıyordu...
Alparslan Büyük Selçuklu'da Barış Arduç'un partneri kim oldu?
Alparslan Büyük Selçuklu'da Barış Arduç'un partneri kim oldu? TRT'nin reyting rekortmeni dizisi "Alparslan Büyük Selçuklu"da Barış Arduç'un partnerinin kim olduğu büyük merak konusuydu.
Çekimleri devam eden 'Kulüp' dizisinden konuşulacak haber
Çekimleri devam eden 'Kulüp' dizisinden konuşulacak haber İlk sezonu büyük ses getiren O3 Medya imzalı Netflix dizisi “Kulüp”ün çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.
Bebek bekleyen Gupse Özay'dan şaşırtan patlaşım
Bebek bekleyen Gupse Özay'dan şaşırtan patlaşım Barış Arduç'la evli olan 8 aylık hamile Gupse Özay, 38 yaşına bastı.
Barış Arduç tek başına takılıyor
Barış Arduç tek başına takılıyor Birlikte görüntü vermekten hoşlanmayan Gupse Özay ve Barış Arduç, Gupse Özay'ın hamilelik döneminde de bu kuralı bozmuyor.
Bebek bekleyen Gupse Özay'dan 8. ay pozu
Bebek bekleyen Gupse Özay'dan 8. ay pozu 2020'de kendisi gibi oyuncu olan Barış Arduç ile evlenen Gupse Özay'dan yeni pozlar geldi. Anne olmaya hazırlanan Özay, hamileliğinin 8. ayına girdi.