Barış Arduç


Barış Arduç'a yeni 'düşman'
Barış Arduç'a yeni 'düşman' Kısa süre önce baba olmanın sevincini yaşayan Barış Arduç'a yeni 'düşman'
Oyuncu Barış Bağcı'dan şaşırtan haber
Oyuncu Barış Bağcı'dan şaşırtan haber "Diriliş", "Çember" ve Masumlar Apartmanı" gibi bir çok başarılı projede rol alan deneyimli tiyatro sanatçısı Barış Bağcı, rol aldığı “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinden ayrılmıştı.
Melis Sezen'den reklam anlaşması
Melis Sezen'den reklam anlaşması "Sadakatsiz" dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Melis Sezen, reklam yüzü oldu.
Serra Arıtürk yakışıklı oyuncunun kalbini çaldı!
Serra Arıtürk yakışıklı oyuncunun kalbini çaldı! Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce’nin büyük ilgi çeken Kulüp dizisinin ikinci sezon çekimleri geçen hafta tamamlandı.
Gupse Özay'dan bebeğiyle ilk paylaşım
Gupse Özay'dan bebeğiyle ilk paylaşım Geçtiğimiz günlerde anne olma sevincini yaşayan Gupse Özay'dan kızıyla ilk paylaşım geldi.
Barış Arduç'tan kızı Jan Asya ile ilk fotoğraf
Barış Arduç'tan kızı Jan Asya ile ilk fotoğraf Barış Arduç ile Gupse Özay’ın kızları 9 Eylül Cuma günü Altunizade’deki Acıbadem Hastanesi’nde dünyaya gelmiş, çift bebeklerine bebeklerine "Jan Asya" adını vermişti.
Gupse Özay ve Barış Arduç çifti kızlarına hangi ismi verdi?
Gupse Özay ve Barış Arduç çifti kızlarına hangi ismi verdi? Geçtiğimiz yıllarda çekilen 'Deliha' filmi ile başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Gupse Özay ile Barış Arduç, Temmuz 2020'de nikah masasına oturmuştu.