Barış Arduç


Barış Arduç'un yeni projesinin detayları belli oldu
Barış Arduç'un yeni projesinin detayları belli oldu "Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisi Barış Arduç'un Star TV'de seyirciyle buluşacak yeni dizisi "Saplantı"nın oyuncu görüşmeleri sürüyor.
Barış Arduç'un yeni dizisiyle ilgili detaylar ortaya çıkıyor
Barış Arduç'un yeni dizisiyle ilgili detaylar ortaya çıkıyor Son olarak "Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, yeni projesinde bu kez bambaşka bir role hayat verecek.
Yapay zeka 'en yakışıklı 10 Türk yıldızını' belirledi
Yapay zeka 'en yakışıklı 10 Türk yıldızını' belirledi Yapay zeka, ünlü güzellerin ardından yakışıklı oyunculardan da bir liste yaptı. 8 kişilik listenin zirvesinde hayranlık duyulan Kıvanç Tatlıtuğ yer aldı.
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile doğum sonrası ilk defa Çeşme'de görüntülendi.
Barış Arduç cephesinden bomba haber geldi
Barış Arduç cephesinden bomba haber geldi Geçtiğimiz günlerde eşi Gupse Özay'a olan aşkını haykırdığı paylaşımıyla gündeme gelen oyuncu Barış Arduç cephesinden bomba haber geldi.
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak?
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak? 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisinin yapımcısı Akli Film'in yeni dizisi 'Selahaddin Eyyubi' için hazırlıklar sürüyor.
Barış Arduç'tan ezber bozan Gupse Özay paylaşımı
Barış Arduç'tan ezber bozan Gupse Özay paylaşımı Eşi Gupse Özay ile gözlerden uzak bir mutluluk sürdüren yakışıklı oyuncu Barış Arduç, sosyal medyada ezber bozdu...