Barış Arduç


36 yaşındaki Gupse Özay'a uyarı: “Bir an önce anne ol” Gupse Özay ve kendisinden üç yaş küçük olan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Özay’ın 'Deliha' filminin çekimleri sırasında tanışarak aşk yaşamaya başlamış; bu beraberlik geçtiğimiz yıl Temmuz ayında evlilikle taçlanmıştı.
Barış Arduç ve Melis Sezen'in sürpriz buluşması "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile "Sadakatsiz" ve "Fatma" dizilerindeki performansıyla takdir toplayan Melis Sezen'in sürpriz buluşması.
İlker Kaleli ve Mert Fırat'ın başrol savaşı! Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun yıldızlarını parlatan "Kiralık Aşk'ın yapım şirketi uzun bir aradan sonra "Dışarıdakiler" isminde yeni bir proje hazırlıyor.
Barış Arduç yeni rolü için hazırlıklara hız verdi Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, TRT 1'in sevilen dizisi "Uyanış Büyük Selçuklu"nun ikinci sezonu için hazırlıkları hızlandırdı.
Burak Deniz cephesinde bomba dedikodular! Son günlerde "Maraşlı" dizisiyle gündemde olan Burak Deniz cephesinde iki farklı iddia var.
Barış Arduç dövüş derslerine başlıyor Konuk oyuncu olduğu 'Çukur'dan ayrıldıktan sonra "Kulüp" adlı Netflix dizisinde rol alan Barış Arduç'un "Uyanış Büyük Selçuklu"yla anlaşması dizi dünyasında büyük ses getirmişti.
Barış Arduç Serenay'lı projeden neden vazgeçti? Netflix'in O3Medya imzalı "Kulüp" dizisinin çekimlerini tamamlayan Barış Arduç'un "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisiyle anlaşması dizi piyasasında çok konuşuldu.