Barış Kılıç


Gökçe Bahadır'ın iddialı dizisi bitiyor mu?
Gökçe Bahadır'ın iddialı dizisi bitiyor mu? FOX için "Mahkum" ve "Evlilik Hakkında Her Şey" dizilerine imza atan MF Yapım’ın "Kusursuz Kiracı" projesi Eylül sezonuna ertelenmişti.
'Evlilik Hakkında Her Şey' finale mi gidiyor?
'Evlilik Hakkında Her Şey' finale mi gidiyor? "Evlilik Hakkında Her Şey" salı akşamları seyirciyi ekran başına topluyor. MF Yapım imzalı FOX'un dizisi bu sezonun en kaliteli yapımlarının başında geliyor.
Yakışıklı oyuncu Barış Kılıç hangi dizinin kadrosuna katıldı?
Yakışıklı oyuncu Barış Kılıç hangi dizinin kadrosuna katıldı? "Yasak Elma"nın ardından "Uzak Şehrin Masalı" dizisinde seyirci karşısına çıkan Barış Kılıç'ın yeni projesi merak konusuydu.
'Uzak Şehrin Masalı' setinde büyük rezalet!
'Uzak Şehrin Masalı' setinde büyük rezalet! 25 Film’in Kars’ta çektiği “Uzak Şehrin Masalı” dizisi 5. bölümde final yapacak.
Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare
Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare 25 Film'in FOX TV için çekeceği "Uzak Şehrin Masalı" dizisi 26 Temmuz'da sete çıkmıştı.
Uzak Şehrin Masalı 26 Temmuz'da start alıyor
Uzak Şehrin Masalı 26 Temmuz'da start alıyor 25 Film'in FOX TV için çekeceği "Uzak Şehrin Masalı" dizisi 26 Temmuz'da sete çıkıyor.
Uzak Şehrin Masalı'nın oyuncuları okuma provasında buluştu
Uzak Şehrin Masalı'nın oyuncuları okuma provasında buluştu “Kefaret”i çeken 25 Film imzalı “Uzak Şehrin Masalı” dizisi yakında sete çıkıyor.