barışma


Bülent Çavuşoğlu ve Ajda Pekkan yeniden görüşmeye başladı Ayrıldığı 75 yaşındaki sevgilisi Ajda Pekkan'a özlem duyan Bülent Çavuşoğlu, geçtiğimiz ay ünlü şarkıcının gönlünü almak için ilk adımı attı.
Eda Ece ve genç aşkının Nişantaşı'nda lüks alışverişi Eda Ece ve bir dargın bir barışık aşk yaşadığı genç aşkı Buğrahan Tuncer, Nişantaşı'nda lüks mağazalardan yüklü alışveriş yaptı.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay yine barıştı Olaylı aşklarında bugüne dek sayısız kez ayrılıp barışan çift, en son geçen ay ilişkiye nokta koydu. Ancak yine birbirleri olmadan yapamayan Sponza ile Kutluay, dün Bebek’te barışmayı ilan etti…
Aslı Enver'den flaş Murat Boz açıklaması "Kardeşim Benim" filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çifti, 2019 yılının ekim ayında yollarını ayırmıştı. Enver ve Boz uzun süre önce ayrılsalar da sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık gündeme geliyor.
Serenay Sarıkaya: "Cem Yılmaz'la küs değiliz" Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek'te bir güzellik merkezinde bakımdaydı. Ünlü oyuncu, kendisinden 18 yaş büyük komedyen Cem Yılmaz (47) ile biten ilişkisi hakkında konuştu.
Cem Yılmaz: "Serenay Sarıkaya ile barışmadık" Aylardır muhabirlere yüz vermeyen komedyen Cem Yılmaz, tv100'de ekrana gelen "Magazin Hattı "programının kamerasına konuştu...
Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin arasında sular duruldu Birbirleri hakkında birçok kere mahkemeye başvuran Deniz Akkaya ile eski sevgilisi ve kızının babası Efe Önbilgin, tüm davaları geri çekti.