barışma


İrem Derici Cem Belevi'ye olan aşkını haykırdı: "Çok seviyorum ne yapayım?"
İrem Derici Cem Belevi'ye olan aşkını haykırdı: "Çok seviyorum ne yapayım?" İrem Derici, Amsterdam tatili dönüşü takipten çıkardığı Cem Belevi ile olan ilişkisi hakkında konuştu.
Buse Varol'dan konuşulan aşk dolu paylaşım
Buse Varol'dan konuşulan aşk dolu paylaşım Şarkıcı Alişan, mutlu bir evlilik sürdürdüğü oyuncu eşi Buse Varol ile kısa süreli bir dargınlık yaşamıştı.
Sevda Erginci: "Beraber yaşıyoruz nikaha gerek yok"
Sevda Erginci: "Beraber yaşıyoruz nikaha gerek yok" Oyuncu Sevda Erginci yakışıklı aşkı Yılmaz Kunt ile kısa bir ayrılık dönemi yaşadıktan sonra barışmıştı.
Alişan ve Buse Varol'dan 'barışma' açıklaması
Alişan ve Buse Varol'dan 'barışma' açıklaması Evliliklerine ikinci şans veren Alişan ile Buse Varol, birlikte görüntülendi.
Şeyma Subaşı: "Meedo ile barışmamız söz konusu olamaz"
Şeyma Subaşı: "Meedo ile barışmamız söz konusu olamaz" Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Instagram'dan Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ayrıldığını duyurmuştu.
Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur aşklarına 5. şansı verdi
Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur aşklarına 5. şansı verdi Oyuncu Müjde Uzman'la sevgilisi Oğuzhan Uğur ayrılığa dayanamayıp ilişkilerine 5. kez şans verdi.
Ben Stiller'ın yuvasını Corona virüs kurtardı
Ben Stiller'ın yuvasını Corona virüs kurtardı ABD’li komedyen Ben Stiller ile oyuncu Christine Taylor, 2017’den bu yana ayrıydı. Boşanmamışlar ancak evleri ayırmışlardı...