barışma


Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin ikinci baharlarını yaşıyor
Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin ikinci baharlarını yaşıyor İngiltere tatilinden dönen Şevval Şahin ile Murat Kazancıoğlu, Bebek'teki bir mekânda objektiflere yansıdı.
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu neden aynı evde kalıyor?
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu neden aynı evde kalıyor? "Yalı Çapkını" dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu geçen yılın son günü ayrılık açıklaması yayınlamıştı.
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu?
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? 13 yıl önce büyük aşk yaşayan Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? Eski aşıkların isimleri neden birlikte anılıyor?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı? Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun ilişkisinde ipler tamamen kopmuştu.
Barıştıkları konuşulan Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz'dan yeni haber
Barıştıkları konuşulan Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz'dan yeni haber Bir dargın bir barışık aşkları süren Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz'dan yeni fotoğraf geldi.
Büşra Develi'den flaş Burak Deniz açıklaması!
Büşra Develi'den flaş Burak Deniz açıklaması! 2018 yılında 3 yıllık aşklarını noktalayan Büşra Develi ile Burak Deniz'in yeniden birlikte oldukları iddia ediliyordu...
Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu barıştı
Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu barıştı Bir süre önce yollarını ayıran Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu aşklarına ikinci şansı verdiler.