barışma


Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın barıştı mı? Kafa karıştıran paylaşım
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın barıştı mı? Kafa karıştıran paylaşım Sadece 53 gün evli kalan Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın barıştığı öne sürüldü. Boluğur ve Aydın aynı anda oyuncunun köpeğini paylaşması kafaları karıştırdı...
Murat Cemcir'den eski dostu Ahmet Kural ile ilgili olay sözler
Murat Cemcir'den eski dostu Ahmet Kural ile ilgili olay sözler Maslak'ta düzenlenen bir davete katılan Murat Cemcir, bir dönem 'ayrılmaz ikili' olarak gösterildiği Ahmet Kural ile aralarının açılması hakkında ilk kez konuştu.
Irina Shayk ile Tom Brady'nin aşkı çabuk bitti
Irina Shayk ile Tom Brady'nin aşkı çabuk bitti Yaklaşık dört ay önce yeni bir aşka yelken açan Irina Shayk-Tom Brady çiftinin mutluluğu kısa sürdü. İkilinin ayrıldıkları ortaya çıktı.
Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz"
Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz" İbrahim Kutluay'la yeniden yollarını ayıran Edvina Sponza önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Hadise son konserinde duygusal anlar yaşadı
Hadise son konserinde duygusal anlar yaşadı Sık sık ailevi problemler yaşayan güzel popçu Hadise'yi önceki gün annesi Gülnihal Açıkgöz dinlemeye gitti. Sahnede annesinden bahseden Hadise, "Her şeyi ilk onun için yaptım" diyerek hüngür hüngür ağladı...
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz"
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz" Âşık Shakespeare' adlı oyununun galasına katılan Melis İşiten, eski eşi Uraz Kaygılaroğlu ile barıştıkları ve yeniden evlenecekleri yönündeki söylentileri yalanladı.
Cher 4 kişi tutup oğlunu otelden kaçırttı!
Cher 4 kişi tutup oğlunu otelden kaçırttı! Oscar, Emmy ve Grammy Ödülleri sahibi ünlü ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher’in ailesinde yaşanan kriz dünya basınında gündem oldu.