barışma


İrem Helvacıoğlu yakışıklı gurmeye geri döndü
İrem Helvacıoğlu yakışıklı gurmeye geri döndü Oyuncu İrem Helvacıoğlu, gurme sevgilisi Yolaç Özcan'dan geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Çift, birbirlerini sosyal medyada takipten çıkıp, birlikte çekildikleri fotoğrafları da silmişti.
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan 'ayrılık' açıklaması
Gökberk Demirci ve Özge Yağız'dan 'ayrılık' açıklaması Bir süre önce yollarını ayıran oyuncular Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştı.
Yasemin Allen hakkında eski sevgilisinden gündem yaratacak sözler!
Yasemin Allen hakkında eski sevgilisinden gündem yaratacak sözler! Güzel oyuncu Yasemin Allen, sürpriz bir şekilde başlayıp sona eren aşkıyla merak uyandırmıştı...
Ahmet Tatlı'dan babasına yanıt: "Artistlik benim mesleğim değil"
Ahmet Tatlı'dan babasına yanıt: "Artistlik benim mesleğim değil" Geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses'i olay yerinde yalnız bırakmayan ilk isim küs olduğu oğlu Ahmet Tatlı olmuştu. İbrahim Tatlıses, küslüğün bitip bitmediği sorulması üzerine "Artist, artist. Geldi, numarasını yaptı gitti" demişti.
Ahmet Tatlı ile İbrahim Tatlıses arasında buzlar eridi mi?
Ahmet Tatlı ile İbrahim Tatlıses arasında buzlar eridi mi? Bodrum'da kaza yapan İbrahim Tatlıses araçta sıkıştığı sırada olay yerine ilk koşan isim küs ve davalık olduğu oğlu Ahmet Tatlı idi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek?
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek? Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ayrılık haberinden kısa bir süre sonra Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüş; ünlü isimlerin aşkı kısa sürmüştü...
Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşklarına ikinci şansı verdi
Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşklarına ikinci şansı verdi Evlilik yolunda ilerlerken aniden ayrılan oyuncu çift Özge Yağız ve Gökberk Demirci barıştı.