basketbol


Demet Şener'in evlat hasreti son bulacak
Demet Şener'in evlat hasreti son bulacak Demet Şener bugünlerde İspanya'da bulunan oğlunun hasretini çekiyor.
Hidayet Türkoğlu'nun "Milli Takım’da oynamak istemiyor" iddiasına Cedi'den yanıt
Hidayet Türkoğlu'nun "Milli Takım’da oynamak istemiyor" iddiasına Cedi'den yanıt Milli basketbolcu Cedi Osman, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun kendisi hakkında yaptığı "Milli Takım'da oynamak istemedi" sözlerine yanıt verdi.
Ebru Şahin'e NBA maçında büyük ilgi
Ebru Şahin'e NBA maçında büyük ilgi Güzel oyuncu Ebru Şahin’e Los Angeles’ta izlediği basketbol maçında hayranları büyük ilgi gösterdi.
Demet Şener oğlu Ömer'in hasretine dayanamıyor
Demet Şener oğlu Ömer'in hasretine dayanamıyor 14 yaşındaki oğlu Ömer, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer olan Demet Şener, Madrid'i komşu kapısı yapmıştı.
Pembe Top 10. yılında Cansu Dere’nin elinden havalandı
Pembe Top 10. yılında Cansu Dere’nin elinden havalandı Cansu Dere, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle gerçekleştirilen Pembe Top Sahada projesinin bu yılki gönüllü destekçisi oldu.
Hayat Meryem Uzerli'ye güzel
Hayat Meryem Uzerli'ye güzel Uluslararası organizasyonlardan en çok davet alan ünlü isimlerin başında gelen Meryem Uzerli, NBA takımlarından Dallas Mavericks ve Minnesota Timberwolves maçını izledi.
Demet Şener mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı
Demet Şener mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı Demet Şener oğlu Ömer'in başarısıyla gururlandı. Demet Şener, bu mutluluğunu sosyal medya hesabından da paylaştı.