basketbol


İlayda Akdoğan'ın kıskandıran mutluluğu: "5 yıldır beraberiz"
İlayda Akdoğan'ın kıskandıran mutluluğu: "5 yıldır beraberiz" Oyuncu İlayda Akdoğan, İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir ile Etiler'de objektiflere yansıdı.
Evli basketbolcunun çapkınlık turları dedikodulara sebep oldu
Evli basketbolcunun çapkınlık turları dedikodulara sebep oldu Gece hayatının hızlı isimlerinden olan bir basketbolcunun çapkınlıkları dilden dile dolaşıyor.
Gökhan Alkan yeni rolüne çabuk alıştı! Basketbol heyecanı
Gökhan Alkan yeni rolüne çabuk alıştı! Basketbol heyecanı Gökhan Alkan başrolünü Burcu Özberk'le paylaşacağı 'Kraliçe' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
Milli basketbolcu Nilay Aydoğan ve babaannesinin son görüntüleri enkazdan çıktı
Milli basketbolcu Nilay Aydoğan ve babaannesinin son görüntüleri enkazdan çıktı Kahramanmaraş merkezli depremde, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Çankaya Üniversitesi'nin formasını giyen milli basketbolcu Nilay Aydoğan (31), Malatya'da ziyaret ettiği babaannesi Hacer Aydoğan (84) ile enkazda kalıp hayatını kaybetti.
Eda Ece ve genç aşkından nikah sürprizi! 4 yıldır aşk yaşıyorlardı!
Eda Ece ve genç aşkından nikah sürprizi! 4 yıldır aşk yaşıyorlardı! "Yasak Elma" dizisiyle şöhretini perçinleyen oyuncu Eda Ece ile 4 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı genç sevgilisi Buğrahan Tuncer'den nikah haberi geldi.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne Nilay Aydoğan'ın ismi verildi
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne Nilay Aydoğan'ın ismi verildi ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2022-2023 sezonuna; merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve tüm ülkemizi derinden etkileyen depremde hayatını kaybeden milli basketbolcu Nilay Aydoğan’ın ismi verildi.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan AHBAP'a dev bağış!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan AHBAP'a dev bağış! Ebru Şahin - Cedi Osman çifti de deprem bölgesi için seferber oldu.