Batman


Bakan Soylu: "Tek bir terörist kalmayana kadar operasyon sürecek"
Bakan Soylu: "Tek bir terörist kalmayana kadar operasyon sürecek" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır, Bingöl, Muş ve Batman'da yürütülen Eren Abluka-18 Kış Operasyonu'na ilişkin açıklamalarda bulundu.
Aybüke öğretmenin babasından yürek burkan açıklamalar
Aybüke öğretmenin babasından yürek burkan açıklamalar Batman Kozluk ilçesinde şehit olan öğretmen Aybüke Şenay Yalçın’ın Karabük’te yaşayan babası Sadık Yalçın, “5 yıldır bize bu acıyı yaşatanlar soysuz ve arsızdır. Soyu olmayanın ne vicdanı ne de merhameti olur” dedi.
Kuyumcudan milyonluk vurgun!
Kuyumcudan milyonluk vurgun! Batman’da 30 yıldır kuyumcu dükkânı işleten V.U., iddialara göre aralarında birçok köylü, çiftçi ve esnafın olduğu yüzlerce kişinin emanet altın ve dövizini alarak kayıplara karıştı.
'AK Parti'yi sıfırladılar' diyerek istifa etti!
'AK Parti'yi sıfırladılar' diyerek istifa etti! Hasankeyf Belediyesi AKP Meclis Üyesi Abdullah Tarhan partisinde bulunan ilçe yöneticisi akrabalarının işe alındığını belirterek Hasankeyfli gençlerden özür dileyerek partisinden istifa etti.
Ben Affleck hakkındaki gerçek ortaya çıktı!
Ben Affleck hakkındaki gerçek ortaya çıktı! Batman kostümünü birkaç defa giyen ve pek çok DC hayranını kendine hayran bırakmayı başaran Ben Affleck, uzun zamandır yarasa kostümünü bir kenarda bırakmıştı.
Hande Yener kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı
Hande Yener kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.
Şehit Aybüke öğretmenin adı üniversitede yaşayacak
Şehit Aybüke öğretmenin adı üniversitede yaşayacak YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, 9 Haziran 2017'de PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın Batman Üniversitesi'nde adının yaşatılacağı dersliğin açılışını gerçekleştirdi.