bebek


Genç eşi 3 ay önce baba olan Al Pacino'yu terk ediyor!
Genç eşi 3 ay önce baba olan Al Pacino'yu terk ediyor! 2022'nin Nisan ayında birlikte olmaya başladıktan sonra bu yıl çocuk sahibi olan 83 yaşındaki Al Pacino ile 29 yaşındaki eşi Noor Alfallah ayrılma kararı aldı.
Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile reklamda oynayan Başak Dizer: "Mutluluk vericiydi"
Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile reklamda oynayan Başak Dizer: "Mutluluk vericiydi" İlk kez Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçen Başak Tatlıtuğ, eşinin profesyonel yaklaşımının kendisine ilham verdiğini söyledi.
Selde kaybolan Asel bebek 250 kişilik ekiple aranıyor
Selde kaybolan Asel bebek 250 kişilik ekiple aranıyor Aksaray'da geçen pazar günü sel sularına kapılıp, kaybolan 3 aylık Asel Balcan'ı arama çalışmaları, 4’üncü günde 250 kişilik ekip ve 6 kadavra köpeğiyle sürdürülüyor.
20 gün önce doğum yapan Nazlı Sabancı eski formuna döndü
20 gün önce doğum yapan Nazlı Sabancı eski formuna döndü 20 gün önce ilk bebeğini kucağına alan sosyetik isim Nazlı Sabancı, eski formuna kavuştu. Hamilelik kilolarını hızla veren Sabancı, düzgün fiziğiyle sosyal medyada çok konuşuldu.
Ezgi Mola bebek bezi reklamından bir servet kazanacak
Ezgi Mola bebek bezi reklamından bir servet kazanacak Oğlunu kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, bir bebek bezi markasıyla anlaştı.
Miranda Kerr dördüncü çocuğuna hamile
Miranda Kerr dördüncü çocuğuna hamile Snapchat'in CEO'su Evan Spiegel ile evli olan model Miranda Kerr, hamile olduğunu duyurdu. Kendisinin dördüncü, eşinin üçüncü çocuğuna hamile olan Avustralyalı model, erkek bebek beklediğini açıkladı.
Bebek bekleyen Ezgi Mola bebek bezi markasıyla anlaştı
Bebek bekleyen Ezgi Mola bebek bezi markasıyla anlaştı Oğlunu kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, bir bebek bezi markasıyla anlaştı.