bebek


Eda Ece'den bebeğiyle yeni paylaşım
Eda Ece'den bebeğiyle yeni paylaşım Genç basketbolcu Buğrahan Tuncer'le kıskandıran bir mutluluğu olan oyuncu Eda Ece, 4 Nisan 2024'te kızı Mina İpek'i kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
Bebek bekleyen Müge Boz'un "Allah kurtarsın" isyanı
Bebek bekleyen Müge Boz'un "Allah kurtarsın" isyanı İkinci kez anne olmak için gün sayan oyuncu Müge Boz, Instagram hesabından sitem dolu bir paylaşımda bulundu.
Yıldız Çağrı Atiksoy doğum yaptı
Yıldız Çağrı Atiksoy doğum yaptı Ünlü oyuncu çift Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızları Mira Milena’yı kucaklarına aldı.
Bebeğini fındık bahçesine gömen kadının cezası onandı
Bebeğini fındık bahçesine gömen kadının cezası onandı Ordu'da evlilik dışı ilişkisinden doğan 2 günlük kız bebeğini öldürüp, fındık bahçesine gömen Bilge Çapa'ya (28) verilen müebbet hapis cezası, istinaf mahkemesi tarafından onandı.
2023'te 958 bin 408 bebek dünyaya geldi
2023'te 958 bin 408 bebek dünyaya geldi Türkiye'de 2023 yılında dünyaya gelen canlı bebek sayısı 958 bin 408 oldu. Bir kadının doğurgan olduğu dönem olan 15-49 yaş grubunda doğurabileceği ortalama çocuk sayısını ifade eden toplam doğurganlık hızı, 2023 yılında 1,51 oldu.
Barış Baktaş'ın özel hayatında neler oluyor? İlk kez açıkladı
Barış Baktaş'ın özel hayatında neler oluyor? İlk kez açıkladı Kanal 7’nin 3. Sezonda da devam edecek dizisi "Kan Çiçekleri"nin başrol oyuncusu Barış Baktaş özel hayatı hakkında merak edilen konuya açıklık getirdi.
Şilan Makal: "Eskiden gamsızdım, şimdi daha endişeliyim"
Şilan Makal: "Eskiden gamsızdım, şimdi daha endişeliyim" Futbolcu Şener Özbayraklı'yla evli olan oyuncu Şilan Makal, anneliği anlattı.