bebek


Aslı Enver ve Berkin Gökbudak Londra dönüşü görüntülendi
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak Londra dönüşü görüntülendi Doğum için İngiltere'yi tercih edeceği konuşulan 5 aylık hamile oyuncu Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak ile Londra dönüşü objektiflere yansıdı.
Lindsay Lohan: "Sevdiğim erkeğin bebeğini taşıyorum"
Lindsay Lohan: "Sevdiğim erkeğin bebeğini taşıyorum" Geçtiğimiz yıl Bader Shammas ile evlenen oyuncu Lindsay Lohan ilk kez annelik heyecanı yaşıyor. Lohan, gebe olduğunu açıkladı.
Fahriye Evcen'in Karan'lı pozuna beğeni yağdı
Fahriye Evcen'in Karan'lı pozuna beğeni yağdı Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği olan Fahriye Evcen, anneliğin tadını çıkarıyor.
Fahriye Evcen'den minik bebeğiyle ilk paylaşım
Fahriye Evcen'den minik bebeğiyle ilk paylaşım İkinci kez anne olan oyuncu Fahriye Evcen sosyal medya hesabından oğlu Kerem ile ilk kez paylaşım yaptı.
Bora Akkaş: "Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu"
Bora Akkaş: "Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu" İlk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan Borak Akkaş-Oben Alkan çift, çocuklarının cinsiyetini açıkladı.
Burcu Kara depremzede bebeğe sütanne oldu
Burcu Kara depremzede bebeğe sütanne oldu Oyuncu Burcu Kara, enkazdan sağ çıkarılan bir bebeğe sütannelik yaptığını söyledi.
Minik yavrularına 32 gün sonra kavuştular
Minik yavrularına 32 gün sonra kavuştular Kahramanmaraş merkezli depremlere Hatay'da doğduğu hastanede 6 günlükken yakalanan Yunus Umut Tican bebek, anne ve babasına 32 gün sonra kavuştu. 19 yaşındaki genç anne Emel Tican, oğlunu kucağına aldığında gözyaşlarını tutamadı.