Bedri Güntay


Pelin Karahan: "Evlilik tek başınıza sırtlanabileceğiniz bir şey değil"
Pelin Karahan: "Evlilik tek başınıza sırtlanabileceğiniz bir şey değil" Oyuncu Pelin Karahan yedi yıldır mutlu giden evliliğinin sırlarını ve eşi Bedri Güntay ile tanışma hikâyelerini anlattı.
Pelin Karahan'ın Can'ı 4 yaşına bastı
Pelin Karahan'ın Can'ı 4 yaşına bastı "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinde rol alan Pelin Karahan, oğlu Can'ın 4. yaşını evde aile arasında gerçekleşen mini bir partiyle kutladı.
Pelin Karahan'ın aile neşesi
Pelin Karahan'ın aile neşesi Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ve oğulları Ali Demir ve Can Eyüp ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Pelin Karahan eşiyle Kıbrıs'ta hasret giderdi
Pelin Karahan eşiyle Kıbrıs'ta hasret giderdi "Bir Zamanlar Kıbrıs" adlı dizinin çekimleri için Kıbrıs'ta bulunan Pelin Karahan'ı önceki gün eşi Bedri Güntay sette ziyaret etti.
Pelin Karahan'ın Ali Demir'i 6 yaşına bastı
Pelin Karahan'ın Ali Demir'i 6 yaşına bastı Pelin Karahan - Bedri Güntay çiftinin büyük oğulları Ali Demir, 6 yaşına bastı.
Mutlu çiftten 'zıt' görüntü
Mutlu çiftten 'zıt' görüntü Oyuncu Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay ile Akmerkez'de alışveriş yaptı. Karahan, çocukların eksikliklerini tamamlarken, Güntay kahve içip eşini bekledi.
Pelin Karahan'ın aile saadeti
Pelin Karahan'ın aile saadeti Güzel oyuncu Pelin Karahan eşi Bedri Güntay ve çocuklarıyla alışverişte görüntülendi.