Bedri Güntay


Pelin Karahan provalara eşiyle birlikte gidiyor
Pelin Karahan provalara eşiyle birlikte gidiyor Son zamanlarda verdiği kilolar ve tarzıyla dikkat çeken oyuncu Pelin Karahan eşi Bedri Güntay ile objektiflere yansıdı.
Pelin Karahan: "Artık daha cesurum"
Pelin Karahan: "Artık daha cesurum" Ekranda güzel görünmek için 49 kiloya kadar düşen oyuncu Pelin Karahan, ''Zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladım'' dedi.
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü Oyuncu Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ile birlikte tatil sezonunu Bodrum'da açmıştı.
Pelin Karahan ve eşi lüksün keyfini sürüyor
Pelin Karahan ve eşi lüksün keyfini sürüyor Oyuncu Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ile birlikte tatil sezonunu Bodrum'da açtı.
Pelin Karahan Alaçatı sezonunu açtı
Pelin Karahan Alaçatı sezonunu açtı Pelin Karahan, önceki gün eşi Bedri Güntay ile Çeşme'deydi.
Pelin Karahan ve ailesinin Fransa tatili bedavaya geldi!
Pelin Karahan ve ailesinin Fransa tatili bedavaya geldi! Sosyal medya, gelir kapısı haline geldi. Ünlü isimler, yaptıkları reklamlarla hem tatil yaptı hem de parayı cebe indirdi! Pelin Karahan'da sosyal medyayı kazanç kapısı yaptı. Bir otomobil firmasının yeni çıkan modeliyle Fransa turuna çıktı! Aile boyu yaptıkları tatil için beş kuruş para harcamadı.
Pelin Karahan soluğu yurt dışında aldı
Pelin Karahan soluğu yurt dışında aldı Geçtiğimiz haftalarda Etiler'de görüntülenen Pelin Karahan, son dönemde yaşanan döviz artışları sonrası alışverişe dikkat ettiğini ifade ederek "Eskiden eşimle birlikte yurtdışına tatile giderdik. O bile hayal oluyor yavaş yavaş" demişti.