Belçika


86 milyon lira kazanan yıldız futbolcu lüksten uzak duruyor
86 milyon lira kazanan yıldız futbolcu lüksten uzak duruyor Galatasaray'dan yılda 2 milyon 900 bin Euro (85.956.000 TL) kazanan Dries Mertens, görenlerin şaşkın bakışları altında elektrikli scooter kullanırken görüntülendi.
Tuluyhan Uğurlu: "TRT yan gelip yatma yeri değildir!"
Tuluyhan Uğurlu: "TRT yan gelip yatma yeri değildir!" Fransa’nın başkenti Paris’in banliyölerinden Nanterre'de bir trafik polisinin 17 yaşındaki bir genci öldürmesi sonrası patlak veren protestolarda bir kişi çatıdan düşerek yaşamını yitirdi. Öte yandan protestolar Belçika'ya da sıçradı.
'Kurak Günler' filmi ödüle doymuyor
'Kurak Günler' filmi ödüle doymuyor Kurak Günler filmi Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Film Akademisi tarafından Brüksel'de düzenlenen Lux Seyirci Ödül Töreni'nde "Yılın En İyi 5 filmi" arasına seçildi.
Doğukan Manço'dan sarsıcı haciz itirafı!
Doğukan Manço'dan sarsıcı haciz itirafı! Merhum sanatçı Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço'dan sarsıcı haciz itirafı geldi.
Serhat Hacıpaşalıoğlu Belçikalı ünlü sanatçıyla buluştu
Serhat Hacıpaşalıoğlu Belçikalı ünlü sanatçıyla buluştu Uluslararası müzik arenasındaki çalışmalarıyla, yıllardır ülkemizin gururu olan Serhat Hacıpaşalıoğlu, bu sefer besteci ve prodüktör olarak başarılarına bir yenisini ekliyor.
Güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yatan ünlü iş kadını felç geçirdi!
Güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yatan ünlü iş kadını felç geçirdi! Geçirdiği estetik ameliyatı ünlü iş kadınını felç etti... İşte haberin detayları...
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar!
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar! Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından, seçim öncesinde 20-24 Mayıs tarihleri olarak açıklanan yurt dışında oy verme tarihleri bazı ülkelerde değiştirildi.