Belçim Bilgin


Ünlü oyuncuları buluşturacak projenin detayları belli oldu
Ünlü oyuncuları buluşturacak projenin detayları belli oldu Cemal Hünal oyunculuğun yanı sıra senarist kimliğiyle de gündeme gelmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun senaryosunu yazdığı “Sabah Saatleri” filminin hazırlıkları sürüyor.
Belçim Bilgin körkütük aşık oldu
Belçim Bilgin körkütük aşık oldu Yapımcı Alfredo Di Blasio ile aşk yaşayan Belçim Bilgin'den aşk dolu paylaşım...
Seda Bakan şarkıcılığı sevdi
Seda Bakan şarkıcılığı sevdi Daha önce rol aldığı "Kardeş Payı" dizisinde 'Dolana Ay Dolana' türküsünü seslendiren Seda Bakan, bu kez sürpriz bir şarkıyı sürpriz bir projede seslendirdi.
Yılmaz Erdoğan'dan eski eşi Belçim Bilgin'e ziyaret
Yılmaz Erdoğan'dan eski eşi Belçim Bilgin'e ziyaret 53 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 2006-2018 yılları arasında evli kaldığı Belçim Bilgin (38) ve 11 yaşındaki oğlu Rodin’i kaldıkları Bodrum Torba'daki otelde ziyaret etti.
Belçim Bilgin tatil sezonunu oğlu Rodin ile açtı
Belçim Bilgin tatil sezonunu oğlu Rodin ile açtı Son olarak 'Hekimoğlu' dizisinde rol alan oyuncu Belçim Bilgin, sezonu Yılmaz Erdoğan'dan olan oğlu Rodin ile birlikte açtı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı
Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan ve evliliklerindeki krizlerle sık sık gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Bodrum tatillerinde objektiflere takıldı.
Beren Saat ve Belçim Bilgin ev bakarken görüldü
Beren Saat ve Belçim Bilgin ev bakarken görüldü Beren Saat'in 2004'te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ı doğum gününde "Benim kahramanım" notuyla anması dedikodu kazanlarını kaynatmıştı.