Belçim Bilgin


Belçim Bilgin ve Cemal Hünal'ı vizyon heyecanı sardı
Belçim Bilgin ve Cemal Hünal'ı vizyon heyecanı sardı Başrolünde Belçim Bilgin ve Cemal Hünal'ın yer aldığı sinema filmi beyazperde de seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin'den son dakika haberi!
Beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin'den son dakika haberi! Kapadokya'dan İstanbul'a dönerken kaza geçiren ve beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin'in sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi...
Belçim Bilgin telaşlı halleriyle dikkat çekti
Belçim Bilgin telaşlı halleriyle dikkat çekti Önceki gün bir mekandan çıkarken kameralara yansıyan ve ayaküstü gazetecilerle konuşan oyuncu Belçim Bilgin, aceleci haliyle dikkat çekti.
Belçim Bilgin muhabirlere anahtarını gösterdi
Belçim Bilgin muhabirlere anahtarını gösterdi Havaların ısınmasıyla yaza göz kırpan ünlü isimler kendilerini İstanbul sokaklarına attı. Son günlerde yapılan yaz partileri ve özel gecelerde boy gösteren cemiyet ve magazin hayatı, önceki gece Beşiktaş'taki bir otelde bir araya geldi.
Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan'ın keyfi yerinde
Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan'ın keyfi yerinde Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin 12 yıllık evliliğin sonunda 2018’de boşanmıştı.
Belçim Bilgin ve Hülya Avşar'dan 'Geççek' yorumu
Belçim Bilgin ve Hülya Avşar'dan 'Geççek' yorumu Önceki gün Tarabya'da görüntülenen Hülya Avşar, uzun bir süredir küs olduğu Tarkan'ın yeni şarkısı 'Geççek' ile ilgili konuştu.
Belçim Bilgin Alfredo ile evliliğe yanaşmıyor
Belçim Bilgin Alfredo ile evliliğe yanaşmıyor İtalyan iş insanı Alfredo Di Blasio ile büyük aşk yaşayan Belçim Bilgin, nikah masasına yanaşmıyor.