Bennu Yıldırımlar


Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu!
Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu! Ünlü simalar, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü için bir araya geldi. Özge Özder, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Özge Yağız, Pelin Akil gibi isimler, dernek için yaratılan animasyon köpek ile oynadı. Filmde Haluk Bilginer seslendirme yaptı. Pinhani’nin projeye verdiği şarkıyı, Sertab Erener söyledi
Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor
Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Veda Mektubu" dizisinin yayın tarihi belli oldu.
Burcu Biricik, Burak Deniz, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz tüm gün çalıştı
Burcu Biricik, Burak Deniz, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz tüm gün çalıştı Ünlüler dünyasının yıldız isimleri deprem bölgelerine verdikleri destekleri sürdürüyor. Geçtiğimiz gün birçok isim Yenikapı'daki çalışmalara katıldı.
Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı?
Nurgül Yeşilçay ve Bennu Yıldırımlar'ı buluşturan kadroda kavga mı çıktı? Kanal D'nin merakla beklenen yapımı "Veda Mektubu" dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu Kanal D’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizisi "Veda Mektubu"nun ünlü isimlerden oluşan kadrosu, okuma provasında bir araya geldi.
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı!
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı! "Veda Mektubu" dizisi Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizilerinin başında geliyor.
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu Kanal D’nin yeni dizisi "Veda Mektubu"nun oyuncuları belli oldu...