Bensu Soral


Bensu Soral'dan flaş ayrılık paylaşımı!
Bensu Soral'dan flaş ayrılık paylaşımı! Oyuncu Bensu Soral'dan flaş bir sosyal medya paylaşımı geldi.
Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve Ece Sükan'ın olaylı gecesi!
Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve Ece Sükan'ın olaylı gecesi! Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve Ece Sükan'ın olaylı gecesi, Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programı kamerasına takıldı.
Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş'tan çok üzücü haber! Günlerdir hastanede!
Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş'tan çok üzücü haber! Günlerdir hastanede! Ünlü oyuncu Bensu Soral, 2018 yılında iş adamı Hakan Baş ile hayatını birleştirmişti.
Berkay'dan oyuncu Bensu Soral'a şaşırtan talep
Berkay'dan oyuncu Bensu Soral'a şaşırtan talep Oyuncu Bensu Soral, ekranda "Tuzak" dizisiyle fırtına gibi estirirken şaşırtan bir habere konu oldu.
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme!
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme! Zaman zaman final söylentileri ile gündeme gelen ve bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" dizisiyle ilgili flaş haber...
Akın Akınözü Büyük İskender'in hayalini kuruyor
Akın Akınözü Büyük İskender'in hayalini kuruyor Başrolünü Ebru Şahin ile paylaştığı "Hercai" dizisiyle şöhrete kavuşan yakışıklı oyuncu Akın Akınözü'nden samimi açıklamalar...
Bensu Soral'ın güzelliğine beğeni yağdı
Bensu Soral'ın güzelliğine beğeni yağdı "Tuzak" dizisiyle ekranda olan oyuncu Bensu Soral'ın güzelliğine yorum ve beğeni yağdı.