Bensu Soral


Bensu Soral alyansı yeniden parmağına taktı Uzun zamandır evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Hakan Baş ve Bensu Soral barış imzaladı. Çift yeni yıla Paris’te girdi.
Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı 2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Çift, aralarındaki buzları eritti. Soral ve Baş, yeni yıla Paris'te birlikte girdi.
Soral kardeşler birlikte kamera karşısına geçti Bensu Soral ve ablası Hande Soral bir mobil oyunun reklam filmi için ilk kez birlikte kamera karşısına geçti.
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde! İstanbul Fatih İlçe Tapu Müdürlüğünde görevli iki personelin içerisinde Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Yıldız Tilbe, Sinem Kobal, Şeyma Subaşı, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç gibi 136 ünlü ismin taşınmaz mülklerini sorgulayıp yetkisiz kişilerle paylaştıkları iddia edildi.
Bensu Soral'dan Kubilay Aka sorusuna flaş yanıt! Bensu Soral halen hassas bir süreçten geçen evliliği ve eşi Hakan Baş ve adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Kubilay Aka'ya dair soruları yanıtladı.
Bensu Soral 'boşanma' sorularından kaçmak için kıta değiştirdi! 2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş, haklarında çıkan boşanma dedikodularını doğrulamıştı. Çift, "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var." ifadelerini kullanmıştı.
Bensu Soral'ı kaçıran Kubilay Aka sorusu! İş insanı eşi Hakan Baş ile boşanacakları konuşulan Bensu Soral, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Güzel oyuncu evliliğiyle ilgili konuşurken, Arnavutköy'de görüntülenen Hakan Baş ise kaçamak cevaplar verdi.