Bensu Soral


Hatice Aslan hangi iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu? OJO Pictures'ın Show TV için çekeceği "Camtavanlar" dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Kubilay Aka ve Bensu Soral'ı buluşturacak dizide konuşulacak gelişme OJO Pictures'ın Show TV için çekeceği "Camtavanlar" dizisinin hazırlıkları tam gaz sürüyor.
Bensu Soral sürpriz projeyle geri dönüyor Güzel oyuncu Bensu Soral, hikâyesini çok sevdiği "Camtavanlar"la bu yaz hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
Bensu Soral ilk NFT'si rekor fiyata alıcı buldu Bensu Soral, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Kobe Bryant’ı kara kalem tekniğiyle dijital ortamda resimlediği “RIP Black Mamba" adlı eserini satışa sunmuştu.
Soral kardeşlerden 28 yıl sonra aynı poz Meslektaşı İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral, ikiz kardeşleri Bensu ve Bedirhan’ın 30’uncu doğum gününü Instagram’dan kutladı.
Bensu Soral ilk NFT'sini beğenilere sundu Bensu Soral, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Kobe Bryant’ı kara kalem tekniğiyle dijital ortamda resimlediği “RIP Black Mamba" adlı eserini satışa sundu.
Hakan Baş'tan güzel eşi Bensu Soral'a romantik kutlama İş insanı Hakan Baş, oyuncu eşi Bensu Soral'ın doğum gününü kutladı. Birlikte çekilen karelerini yayınlayan Baş, "Nice güzel yaşlara sevgilim" ifadelerini kullandı.