Bensu Soral


Akın Akınözü'ne ekip arkadaşlarından sürpriz
Akın Akınözü'ne ekip arkadaşlarından sürpriz Bensu Soral'la başrolünü paylaşacağı 'Tuzak' dizisinin hazırlıkları devam eden Akın Akınözü'nün doğum gününü set arkadaşları unutmadı.
Akın Akınözü ve Bensu Soral'dan bomba kareler
Akın Akınözü ve Bensu Soral'dan bomba kareler Özgün hikayesi ve yepyeni anlatım tarzıyla dikkat çeken "Tuzak" setinden bomba kareler geldi.
"Tuzak" dizisinin setinden ilk fotoğraflar geldi
"Tuzak" dizisinin setinden ilk fotoğraflar geldi Özgün hikayesi ve yepyeni anlatım tarzıyla dikkat çeken "Tuzak" setinden ilk fotoğraflar geldi.
Akın Akınözü'nün Beyoğlu eğlencesi çok gergin bitti!
Akın Akınözü'nün Beyoğlu eğlencesi çok gergin bitti! 'Tuzak' adlı dizide rol almaya hazırlanan Akın Akınözü, yıllardır aşk yaşadığı sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile Beyoğlu'nda görüntülendi.
Bensu Soral ve yakışıklı popçunun görüntüsü kafa karıştırdı
Bensu Soral ve yakışıklı popçunun görüntüsü kafa karıştırdı Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un düğününde çekilen bir görüntü olay yarattı.
Bensu Soral ve Hakan Baş hakkında şaşırtan haber
Bensu Soral ve Hakan Baş hakkında şaşırtan haber Evliliklerindeki kara bulutları dağıtıp yollarına yeniden mutlulukla devam eden Bensu Soral ile Hakan Baş'ın aşkı, bir oyuna ilham verdi.
Emir Benderlioğlu'nun yeni projesi belli oldu
Emir Benderlioğlu'nun yeni projesi belli oldu 5 Eylül'de sete çıkması planlanan "Tuzak" dizisinin kadrosuna 3 yeni oyuncu katıldı.