Bensu Soral


Bensu Soral ve Hakan Baş resmen boşandı Magazin dünyasının gözde çifti olarak gösterilen Hakan Baş ile Bensu Soral, çıkan dedikoduların üzerine aralarında sorun olduğunu ve herkesin saygı göstermesini bekleyen bir açıklama yapmışlardı. İkili hakkında ihanet dedikoduları da dolaşsa da bu haberleri de yalanlamışlardı.
Eşi başkasıyla görüntülenen Bensu Soral'dan göndermeli paylaşım Bensu Soral’ın eşi Hakan Baş geçtiğimiz günlerde bir partiden şarkıcı Edis’in asistanlığını yapan Simge İnce ile görüntülenmişti. Bu olayın üzerine Soral’dan olay bir paylaşım geldi.
Gecelerde Simge İnce ile sobelenen Hakan Baş panikledi Oyuncu Bensu Soral ile evliliklerinde kriz yaşayan iş adamı Hakan Baş, şarkıcı Edis'in asistanı Simge İnce ile objektiflere takıldı. Nişantaşı'nda görüntülenen ikili, panikledi. Baş ve İnce otomobillerinden inerek, gazetecilere açıklama yaptı.
Hakan Baş esmer güzelle gecelerde Oyuncu eşi Bensu Soral'la evliliğinde problemler olan Hakan Baş, boşanmadan bekarlığa adım attı. Ünlü iş adamı, önceki gece esmer bir güzelle eğlence turuna çıktı.
Bensu Soral'dan konuşulacak hamle Üç yıldır evli olan ve son zamanlarda problem yaşadıklarını açıklayan Bensu Soral ve Hakan Baş’ın boşanmaya karar verdiği iddia edildi.
Bensu Soral ve Hakan Baş'ın 3 yıllık evliliğinde mutsuz son! Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Bensu Soral ve Hakan Baş bir arkadaşlarının düğününe katılmış, buzları erittikleri iddia edilmişti.
Bensu Soral'dan Hakan Baş sorusuna net yanıt 2018 yılında evlendiği Hakan Baş ile evliliklerinde sorunlar yaşadıklarını açıklayan Bensu Soral, ortaya çıktı. Oyuncu, önceki akşam bir konserde görüntülendi.