Beril Pozam


Şerif Sezer iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu
Şerif Sezer iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu OGM Pictures’ın Star TV için çektiği “Yalı Çapkını” dizisinin kadrosuna iki flaş isim daha katıldı.
Beril Pozam merakla beklenen dizide rol alacak
Beril Pozam merakla beklenen dizide rol alacak OGM Pictures’ın Star için çekeceği “Yalı Çapkını” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Burcu Alptekin’in yöneteceği dizi yakında sete çıkacak.
Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nu buluşturan filmin kadrosu netleşiyor
Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nu buluşturan filmin kadrosu netleşiyor Merakla beklenen "Ah Belinda"nın 'remake' filmi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.
Oyuncu Beril Pozam hakkında flaş gelişme
Oyuncu Beril Pozam hakkında flaş gelişme “Ada Masalı” projesinin ardından Haluk Bilginer’li Baba dizisine başlayan Beril Pozam önümüzdeki sezon da devam edecek olan diziye geçen günlerde veda etmişti.
Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisine iki bomba oyuncu
Tolga Sarıtaş'ın yeni dizisine iki bomba oyuncu Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ı buluşturan Ay Yapım imzalı "Baba" dizisinin çekimleri sürüyor.
Oyuncu Uğur Uzunel'in sevgilisi çok ünlü isim çıktı!
Oyuncu Uğur Uzunel'in sevgilisi çok ünlü isim çıktı! Dizide Merve Dizdar’ın hayat verdiği "Gülben"in karşılıksız olarak aşık olduğu "Esat"ın gerçek sevgilisini öğrenenler çok şaşırdı.