Berk Atan


Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşulacak haber
Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşulacak haber TRT1'nin Köprü Film imzalı dizisi "Gönül Dağı" her cumartesi reyting başarısıyla adından söz ettiriyor.
Berk Atan ayrılık iddialarına son noktayı koydu
Berk Atan ayrılık iddialarına son noktayı koydu Berk Atan-Selin Yağcıoğlu çifti son dönemde ayrılık haberleri ile magazin gündeminde en çok konuşulan ünlülerden.
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu takibi bıraktı
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu takibi bıraktı 2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.
'Gönül Dağı' dizisinden Kapadokya çıkarması
'Gönül Dağı' dizisinden Kapadokya çıkarması Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın başrollerinde olduğu "Gönül Dağı" dizisi Kapadokya çıkarması yaptı.
Berk Atan sevgilisi Selin Yağcıoğlu'nu öpmelere doyamadı
Berk Atan sevgilisi Selin Yağcıoğlu'nu öpmelere doyamadı Yakışıklı oyuncu Berk Atan, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdığı sosyal medya fenomeni sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile barışmıştı.
Berk Atan - Selin Yağcıoğlu aşkı bir dargın bir barışık sürüyor
Berk Atan - Selin Yağcıoğlu aşkı bir dargın bir barışık sürüyor Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu, Eylül ayında yaptıkları ortak açıklama ile ayrıldıklarını duyurmuştu.
Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı
Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı Görüntü yönetmen Sami Saydan'ın trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Tuna Saydan, dün son yolculuğuna uğurlandı. Sami Saydan'ı acılı gününde eski sevgilisi Tuba Büyüküstün ve dostları yalnız bırakmadı.