Berkin Gökbudak


Aslı Enver anneliğe çabuk ısındı
Aslı Enver anneliğe çabuk ısındı Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti, 4 Temmuz'da sağlıklı bir şekilde kucaklarına aldıkları kızlarına Elay adını vermişti.
Aslı Enver'den mutlu aile tablosu! Sosyal medya hesabında paylaştı
Aslı Enver'den mutlu aile tablosu! Sosyal medya hesabında paylaştı Güzellıği ve oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Aslı Enver, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Zaman zaman esprili paylaşımlar yapan Enver, şimdilerde kızı Elay ile karelerini yayınlıyor.
Aslı Enver'in havuz paylaşımı konuşuldu
Aslı Enver'in havuz paylaşımı konuşuldu İş insanı Berkin Gökbudak ile sürpriz kararla nikah masasına oturan güzel oyuncu Aslı Enver, 4 Temmuz'da "Elay" adını verdiği kızını kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
Aslı Enver'den bebeğiyle gülümseten paylaşım
Aslı Enver'den bebeğiyle gülümseten paylaşım Bir ay önce anne olan güzel oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabından bebeğiyle sempatik bir paylaşım yaptı.
Bebeklerine kavuşan Aslı Enver - Berkin Gökbudak çiftinden ilk paylaşım
Bebeklerine kavuşan Aslı Enver - Berkin Gökbudak çiftinden ilk paylaşım Oyuncu Aslı Enver geçen salı kucağına aldığı kızı Elay’la ilk paylaşımını yaptı.
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti bebeklerine kavuştu!
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti bebeklerine kavuştu! Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çiftinin kızları Elay dünyaya geldi.
Aslı Enver'in tercihi normal doğumdan yana
Aslı Enver'in tercihi normal doğumdan yana Son olarak dijitalde "Arayış" dizisi seyirciyle buluşan Aslı Enver kızını kucağına almak için gün sayıyor.