Berkin Gökbudak


Aslı Enver: "Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum"
Aslı Enver: "Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum" Önder Öztarhan ile kısa bir süre önce yollarını ayıran 38 yaşındaki Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan şaşırtan karar!
Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan şaşırtan karar! Aslı Enver; Murat Boz, Kerem Tunçeri, Önder Öztarhan derken, sonunda aradığı aşkı iş adamı Berkin Gökbudak'ta bulmuş, çift önceki günlerde el ele görüntülenmişti...
Pınar Eliçe: "Aslı Enver'e koca mı yok, erkek mi yok?"
Pınar Eliçe: "Aslı Enver'e koca mı yok, erkek mi yok?" Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Aslı Enver'in yeni aşkı ortaya çıktı. 38 yaşındaki güzel oyuncu, yaz başından beri başarılı iş insanı Berkin Gökbudak ile beraber.
Aslı Enver sürpriz aşkıya el ele sobelendi!
Aslı Enver sürpriz aşkıya el ele sobelendi! Ünlü şarkıcı Murat Boz ile yıllarca süren ilişkisini 2019 yılında noktalayan güzel oyuncu Aslı Enver, Nisan ayında iş insanı Önder Öztarhan ile kısa bir birliktelik yaşamıştı.
Aslı Enver yeni aşkıyla evliliği bitmeden tanışmış!
Aslı Enver yeni aşkıyla evliliği bitmeden tanışmış! Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Aslı Enver'in yeni aşkı ortaya çıktı. 38 yaşındaki güzel oyuncu, yaz başından beri başarılı iş insanı Berkin Gökbudak ile beraber.