Berrak Tüzünataç


Burcu Esmersoy 40 kişiyi birden takipten çıkardı! Instagram hesabında 4 milyon takipçisi olan güzel sunucu Burcu Esmersoy, zaman zaman sosyal medya hesaplarında yaptığı takip temizliğiyle gündeme geliyor.
Berrak Tüzünataç'ın yeni aşkı, eski aşkının kankası! Oyuncu Berrak Tüzünataç’ın özel hayatına kimse yetişemiyor. Geçtiğimiz günlerde Berk Suyabatmaz’dan ayrılan Tüzünataç, yeni bir aşka yelken açtı.
Edvina Sponza Çeşme'de kıskançlık krizine girdi! İbrahim Kutluay, Çeşme tatilinde aralarında Berrak Tüzünataç’ın da olduğu bir grupla vakit geçirdi. Bunu gören sevgilisi Edvina Sponza kıskançlık krizine girdi.
Berrak Tüzünataç'ın kot pantolon sevinci Oyuncu Berrak Tüzüntaç, dün sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini gülümsetti.
Berk Suyabatmaz'dan flaş Çeşme atağı! Bir süre önce Berk Suyabatmaz ile ilişkisini noktalayan Berrak Tüzünataç, ünlü iş adamının eski eşi Burcu Esmersoy ile Çeşme'de aynı otelde tatildeydi. Ünlü oyuncu sahilde story çekerken Esmersoy'u da paylaştı...
Berk Suyabatmaz'dan manidar paylaşım! Oyuncu Berrak Tüzünataç ile işadamı Berk Suyabatmaz, pandemi döneminde ilişkilerini noktalamıştı. Berk Suyabatmaz, eski aşkı Berrak Tüzünataç’ın peşinden Çeşme’ye gitti. ‘Bekarlık sultanlıktır’ iması ile dikkat çekti.
Berrak Tüzünataç'tan bomba Burcu Esmersoy paylaşımı! Bir süre önce Berk Suyabatmaz ile ilişkisini noktalayan Berrak Tüzünataç, ünlü iş adamının eski eşi Burcu Esmersoy ile aynı otelde tatil yapıyor.