Berrak Tüzünataç


Berrak Tüzünataç: "Türk sinemasına at üstünde girdim" Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, konuk olduğu 'Bize Kaldı' programında kariyeri ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Berrak Tüzünataç gecelerde pırıl pırıl görüntülendi Berrak Tüzünataç önceki akşam Asmalımescit'te koşar adımlarla görüntülendi.
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde! İstanbul Fatih İlçe Tapu Müdürlüğünde görevli iki personelin içerisinde Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Yıldız Tilbe, Sinem Kobal, Şeyma Subaşı, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç gibi 136 ünlü ismin taşınmaz mülklerini sorgulayıp yetkisiz kişilerle paylaştıkları iddia edildi.
Berrak Tüzünataç: "Yeğenimle ilgili ufak bir dilekte bulundum" Berrak Tüzünataç, Aslıhan Doğan Turan'ın, "Özge Özpirinçci’nin bebeğinin akrep burcu olmasını istemediğiniz doğru mu?" şeklindeki sorusunu cevapladı.
Berrak Tüzüntaç: "Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm oldu" Berrak Tüzünataç, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına katıldı.
Berrak Tüzünataç'ın yeni yaş neşesi Berrak Tüzünataç doğum günü kutlamalarına start verdi.
Özge Özpirinçci: "Bebek Akrep burcu olmasın diye dua ediyoruz" Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile birlikteliğinden doğacak olan kızını kucağına almak için geri sayıma başladı.