Berrak Tüzünataç


Dekoltesi boyayla kapatılan Berrak Tüzüntaç sessizliğini bozdu
Dekoltesi boyayla kapatılan Berrak Tüzüntaç sessizliğini bozdu Üsküdar'da, oyuncu Berrak Tüzünataç'ın bir markanın reklam afişlerinde kullanılan görüntüleri sansürlendi. Cadde üzerinde bulunan afişlerde, Tüzünataç'ın dekoltesi boyayla kapatıldı.
Berrak Tüzünataç'a yakın arkadaşı Özge Özpirinçci'den büyük destek
Berrak Tüzünataç'a yakın arkadaşı Özge Özpirinçci'den büyük destek Özge Özpirinçci yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç'a mutlu gününde destek oldu.
Berrak Tüzünataç Haziran gelmeden bikiniyi giydi!
Berrak Tüzünataç Haziran gelmeden bikiniyi giydi! Fiziği ve oyunculuktaki performansıyla yıllardır adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, tatil sezonunu açtı.
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu Özge Özpirinçci, 37'nci yaşını eşi Burak Yamantürk ve aralarında; Kıvanç Tatlıtuğ, Necip Memili, Serkan Keskin ve Umut Evirgen gibi birçok ünlü ismin yer aldığı bir parti ile kutladı.
Berrak Tüzünataç sosyal medyayı yakıp geçiyor
Berrak Tüzünataç sosyal medyayı yakıp geçiyor Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç paylaşımlarıyla sosyal medyayı yakıp geçiyor.
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor?
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor? Gecelerde objektiflere yansıyan Özge Özpirinçci ile Berrak Tüzünataç, muhabirlere, "Her şey yolunda. Arkadaşlarımızın yanındaydık, evimize gidiyoruz" açıklamasında bulunmuştu.
Yakın arkadaş oldukları bilinen Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç gerçeği!
Yakın arkadaş oldukları bilinen Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç gerçeği! "Aile" dizisindeki rolü güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya kaptıran oyuncu Özge Özpirinçci önce beyaz perçeminden kurtuldu, şimdi ise...