Berrak Tüzünataç


Berrak Tüzünataç'tan pişmanlık itirafı! Oyuncu Berrak Tüzünataç verdiği karardan bin pişman...
Berk Suyabatmaz Burcu Esmersoy'u takipten çıkardı! Oyuncu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşayan iş insanı Berk Suyabatmaz, eski eşi sunucu Burcu Esmersoy'u takipten çıkardı.
Berk Suyabatmaz'dan çok sert açıklama! Sunucu Burcu Esmersoy'un, "Çağırırlarsa Berk ve Berrak'ın düğününe giderim" açıklamasına Berk Suyabatmaz'dan çok sert bir tepki geldi.
Berrak Tüzünataç: "Burcu Esmersoy ile yakın arkadaş değiliz" Sunucu Burcu Esmersoy'dan boşandıktan sonra Berk Suyabatmaz ile yeniden aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü.
Burcu Esmersoy Berrak ve Berk'in pozunu görünce ne yaptı? Burcu Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz ve arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın aşk dolu fotoğraflarını yakından takip ediyor.
Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz'ın romantizm zirvesi Berrak Tüzünataç ile aşkı Berk Suyabatmaz'ın Fransa tatili tam gaz sürüyor.
Berk Suyabatmaz'dan aşk paylaşımı! İş insanı Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy'dan boşandıktan kısa bir süre sonra yıllar önce aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç ile yeniden bir araya gelmişti.