Berrak Tüzünataç


"Biz Böyleyiz" filminin galası yapıldı Cuma günü gösterime girmeye hazırlanan, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Biz Böyleyiz" filminin galası dün akşam yapıldı.
Berk Suyabatmaz apar topar kaçtı! Berrak Tüzünataç'ın sevgilisi Berk Suyabatmaz muhabirleri fark edince hızla uzaklaştı.
Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz İstanbul'a döndü! Yılbaşı için Miami’ye giden Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz İstanbul’a döndü.
Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz Amerika'ya uçtu Aşklarını gizli saklı yaşamayı tercih eden Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz, çifti, yeni yılı Amerika'da karşılayacak.
Berrak Tüzünataç'ı öfkelendiren soru! Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz bir süre önce Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç'a nispet mi yaptı? Geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere yansıyan Burcu Esmersoy, şen kahkahalar eşliğinde manidar sözler söyledi.
Berrak Tüzünataç-Berk Suyabatmaz aşkında neler oluyor? Burcu Esmersoy'dan boşanan ve Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç 10 gündür Miami’de baş başa tatil yapıyor.