Berrak Tüzünataç


Berrak Tüzünataç'tan 'Bende o tuzağa düştüm' itirafı! Oyuncu Berrak Tüzünataç, takipçilerini lise yıllarına götürerek esprili bir itirafta bulundu.
Berrak Tüzünataç kaş yapayım derken göz çıkardı! Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek'teki kaş tasarımcısının yolunu tuttu.
Berrak Tüzünataç - Ali Yörenç aşkında flaş iddia! Berrak Tüzünataç'ın, yaz başından beri birlikte olduğu sevgilisi Ali Yörenç'in evine taşınacağı iddia edildi.
Berrak Tüzünataç yeni evi için alışveriş yaptı Güzel oyuncu, hızlı bir şekilde istediklerini aldıktan sonra AVM’den ayrıldı.
Berrak Tüzünataç'tan Ece Yörenç atağı! Oyuncu Berrak Tüzünataç ile yaz başından beri birlikte olduğu Ali Yörenç ilişkisi, farklı bir boyuta taşındı.
Berrak Tüzünataç'tan Birkan Sokullu açıklaması Şimdilerde Ali Yörenç ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç, önceki gün spor yaparken Bebek'te görüntülendi.
Berrak Tüzünataç'ın Birkan Sokullu inadı sürüyor! Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, hayatlarında başkalarının olmasını umursamadan 2018’de ayrıldığı Birkan Sokullu ile çekilen fotoğrafını silmiyor.