Berrak Tüzünataç


Berrak Tüzünataç ayrılık acısını atlattı Normalleşme başlar başlamaz soluğu tatilde alan Berrak Tüzünataç, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.
Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz fotoğrafları sildi İş insanı Berk Suyabatmaz, sunucu Burcu Esmersoy ile boşanmasının ardından oyuncu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Ünlü isimler soluğu Ege'de aldı! Ünlüler için yaz sezonu açıldı. Serenay Sarıkaya gibi birçok isim önceki günlerde özel izin alıp Bodrum’a gitti. Buse Terim gibi bazı ünlüler ise dün yasak biter bitmez yola çıktı.
Berrak Tüzünataç'a sevgilisinden övgü Sevgilisi Berk Suyabatmaz'la karantinada olan oyuncu Berrak Tüzünataç, mutfaktaki hünerlerini sergiledi.
Berrak Tüzünataç'tan Burcu Esmersoy'a beğeni! Oyuncu Berrak Tüzünataç, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Berk Suyabatmaz'ın eski eşi Burcu Esmersoy'un fotoğrafını sosyal medyada beğenmesiyle gündeme geldi. Tüzünataç'ın bu hamlesi takipçilerini şaşırttı
Berrak Tüzünataç günler sonra dışarıya çıktı Oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki gün maskesini takıp markete gitti.
Berrak Tüzünataç'ın büyükannesi vefat etti Oyuncu Berrak Tüzünataç, büyükannesi Seryal Yılmaz'ı kaybetmenin acısıyla sarsıldı.