Berrak Tüzünataç


Ayrılmaz ikili: Özge Özpirinçci & Berrak Tüzünataç
Ayrılmaz ikili: Özge Özpirinçci & Berrak Tüzünataç Sıkı dostlar Özge Özpirinçci ile Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek'teydi.
Berrak Tüzünataç, Kilyos sahilini temizledi
Berrak Tüzünataç, Kilyos sahilini temizledi Avrupa Birliği İklim Diplomasisi Haftası kapsamında Kilyos’ta sahil temizliği yapıldı. Temizliğe oyuncu Berrak Tüzünataç ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Berrak Tüzünataç yoga eğitmeni oldu
Berrak Tüzünataç yoga eğitmeni oldu Berrak Tüzünataç, oyunculuğun ardından yeni mesleği içi kolları sıvadı. Uzun yıllardır yoga ve pilates ile uğraşan Tüzünataç, özel bir spor merkezinin 'yoga eğitmenliği' teklifini kabul etti.
Berrak Tüzüantaç bikini giyip veda etti
Berrak Tüzüantaç bikini giyip veda etti Eylül ayının son günlerine yaklaşmış olmamıza rağmen deniz ve güneşle veda edemeyen Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından yaz ayına dair son karelerini paylaştı.
Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan'ı buluşturan proje
Berrak Tüzünataç ve Engin Altan Düzyatan'ı buluşturan proje Yıllar önce 'Bir Avuç Deniz' filminde birlikte oynayan Düzyatan ve Tüzüntaç bu kez 'Kurşun' dizisinde rol alacak. Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan'ın 5 yıllık birlikteliğin ardından evlenmeleri beklenirken 2014 yılında olaylı bir şekilde ayrıldığı oyuncu Özge Özpirinçci'nin en yakın arkadaşı...
Engin Öztürk ve Berrak Tüzünataç Alaçatı'da görüntülendi
Engin Öztürk ve Berrak Tüzünataç Alaçatı'da görüntülendi Genç oyuncular Berrak Tüzünataç, Boran Kuzum ve Engin Öztürk, önceki akşam Çeşme Alaçatı'da objektiflere yansıdı.
Berrak Tüzünataç Amerikalı aktörle film çekecek
Berrak Tüzünataç Amerikalı aktörle film çekecek Oyuncu Berrak Tüzünataç, bu yaz 3 film birden çekecek.