Berrak Tüzünataç


Berrak Tüzünataç: "Bir döngüye girdim" İş adamı Berk Suyabatmaz ile olan ilişkisiyle günlerce magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Berrak Tüzünataç, Corona virüse karşı aldığı önlemleri abarttığını söyledi.
'Biz Böyleyiz'in oyuncuları bir an olsun ayrılmıyor Geçtiğimiz aylarda büyük umutlarla vizyona girse de gişede umduğu ilgiyi görmeyen "Biz Böyleyiz" filminin oyuncuları Berrak Tüzünataç, Meriç Aral, Hümeyra ve Özge Özpirinçci, Nişantaşı'nda bir restoranda buluştu.
Berrak Tüzünataç gerildi, Burcu Esmersoy keyiflendi Katıldıkları düğünde sevgilisi Berk Suyabatmaz'ın eski eşi Burcu Esmersoy sorulunca bir hayli gerilmişti.
Berrak Tüzünataç, Burcu Esmersoy'un adını duymak istemedi Efe Duru ve Melis Süt’ün düğününe katılan Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz'a muhabirler yakın ilgi gösterdi.
Berk Suyabatmaz ve Berrak Tüzünataç sabaha kadar eğlendi Berk Suyabatmaz- Berrak Tüzünataç çifti, önceki akşam Etiler Papermoon'daydı.
Burcu Esmersoy eski defterleri açmak istemedi! Sunucu Burcu Esmersoy dün muhabirlerin Berrak Tüzünataç ve Allan Hakko hakkındaki sorularıyla karşılaştı.
Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç'ı duyunca tedirgin oldu! Eski eşi Berk Suyabatmaz'ın Berrak Tüzünataç'la ilişkisine dair yaptığı yorumlarla çok konuşulan Burcu Esmersoy, çiftle pişti olmamak için davetli olduğu festivale gitmekten vazgeçti.