Beyaz Magazin


Natali Yarcan ve İbrahim Çelikkol aşkı 'yasak aşk' olarak mı başladı?
Natali Yarcan ve İbrahim Çelikkol aşkı 'yasak aşk' olarak mı başladı? İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın ilişkisi hakkında olay yaratacak bir iddia ortaya atıldı.
Hakan Sabancı ve Hande Erçel otelde mi buluşuyor?
Hakan Sabancı ve Hande Erçel otelde mi buluşuyor? Son günlerde adı birlikte anılan Hakan Sabancı ve Hande Erçel gizli saklı buluşmalar mı gerçekleştiriyor?
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu?
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? 13 yıl önce büyük aşk yaşayan Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? Eski aşıkların isimleri neden birlikte anılıyor?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı? Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun ilişkisinde ipler tamamen kopmuştu.
Hasan Can Kaya ve Hadise büyük kavga etti iddiası!
Hasan Can Kaya ve Hadise büyük kavga etti iddiası! 'Konuşanlar' ile şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya ile şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da çok konuşulan Hadise'nin yeni bir aşka yelken açtığı haberleri olay olmuştu.
Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli"
Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli" Pınar Eliçe, mescitte poz vermesi nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Eda Taşpınar hakkında çok sert ifadelerde bulundu.
Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül'ü mü beğeniyor?
Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül'ü mü beğeniyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun meslektaşı Kadir Doğulu'ya yaptığı gönderme türlü iddialara kapı açtı...