Beykoz


Sezen Aksu'nun yalısında dehşet anları yaşandı
Sezen Aksu'nun yalısında dehşet anları yaşandı Sezen Aksu'nun Beykoz'daki yalısına girmeye çalışan bir kadın güvenlik görevlilerine saldırdı, Sezen Aksu'yu ölümle tehdit etti. Sezen Aksu aynı kişinin 4 kez evine girmeye çalıştığını, teknesi ile de iskelesini yıktığını belirtti. Saldırı adliyelik oldu.
Sedat Peker'in evini basan saldırganın ifadesi ortaya çıktı
Sedat Peker'in evini basan saldırganın ifadesi ortaya çıktı Sedat Peker’in Beykoz’da bulunan evine silahlı saldırı düzenleyen Ömer Şengel hakim karşısına çıktı. Şengel mahkemede yaptığı savunmasında, “Bana komplo kuruldu. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır" dedi.
Zuhal Topal ve ailesi bu yazı da Kıbrıs'ta karşıladı
Zuhal Topal ve ailesi bu yazı da Kıbrıs'ta karşıladı Ekranın reyting kraliçelerinden oyuncu Zuhal Topal, her yaz olduğu gibi bu yazı da müzisyen eşi Korhan Saygıner ve kızları Lina'yla Kıbrıs'ta karşıladı.
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın tahsis ettiği VİP aracıyla oy kullanmaya geldi
Hande Erçel Hakan Sabancı'nın tahsis ettiği VİP aracıyla oy kullanmaya geldi Sanat camiasının ünlü isimleri Cumhurbaşkanı'nı belirleyecek ikinci tur seçimleri için sandığa gitti. Bu isimlerden biri de güzel oyuncu Hande Erçel'di.
Sezen Aksu mührü bırakmayı unuttu
Sezen Aksu mührü bırakmayı unuttu Sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi için oyunu Beykoz'da kullandı. Aksu oy kullandıktan bırakmayı unuttuğu mühürle sınıftan çıkmaya hazırlanırken, görevlinin uyarısıyla mührü teslim etti.
Beykoz’daki "Hizbullah villası" alıcı bulamıyor
Beykoz’daki "Hizbullah villası" alıcı bulamıyor Hizbullah terör örgütünün liderlerinden Hüseyin Velioğlu’nun, 23 yıl önce öldürüldüğü Beykoz Kavacık’taki villaya alıcı çıkmıyor.
Lüks villayı üs yapan dolandırıcılık çetesi çökertildi: 22 gözaltı
Lüks villayı üs yapan dolandırıcılık çetesi çökertildi: 22 gözaltı Erzurum merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, liderliğini eski sigortacı Selim D.'nin yaptığı dolandırıcılık çetesi çökertildi.