Beylikdüzü


Telefon dolandırıcılığı operasyonunda detaylar belli oldu
Telefon dolandırıcılığı operasyonunda detaylar belli oldu İstanbul ve Balıkesir'de telefonda kendilerini polis olarak tanıtarak yaklaşık 10 milyon liralık vurgun yapan 9 kişilik şebeke polis tarafından yakalandı.
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat"
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat" Marmara'da beklenen olası depreme karşı alınacak tedbirlerle ilgili kritik bir açıklama geldi. AFAD, İstanbul'da zemin sıvılaşma riski en yüksek olan 15 ilçeyi duyurdu.
Telefon dolandırıcıları 5 kadından 10 milyon vurgun yaptı!
Telefon dolandırıcıları 5 kadından 10 milyon vurgun yaptı! İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir’de telefonla aradıkları kişilere kendilerini polis ya da savcı olarak tanıtıp adlarının terör örgütü soruşturmasına karıştığını söyleyerek dolandıran ve yaklaşık 10 milyon lira vurgun yapan 3 şüpheli yakalandı.
Beylikdüzü sahilinde yaşanan çökmeler sonrası uyarı
Beylikdüzü sahilinde yaşanan çökmeler sonrası uyarı Beylikdüzü Gürpınar sahilindeki yürüyüş yolunda çökmeler artarak devam ediyor.
Otizmli çocuğun sesinden rahatsız oldu; anne ve babasına saldırdı!
Otizmli çocuğun sesinden rahatsız oldu; anne ve babasına saldırdı! İstanbul Beylükdüzü'nde, 5 yaşındaki otizmli çocuğun gürültüsünden rahatsız olduğu öne sürülen Yunus Ş., çocuğun annesi Müjgan Özdemir'e tepki gösterdi.