Bige Önal


Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı!
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı! "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle şöhrete kavuşan Aras Bulut İynemli ile 6 yıldır beraberlik yaşadığı Bige Önal yollarını ayırdı.
Bige Önal küfürbaz çıktı!
Bige Önal küfürbaz çıktı! Aras Bulut İynemli'nin uzatmalı aşkı, ünlü oyuncu Bige Önal katıldığı yayında şaşırtan ifadelerde bulundu.
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler 22 Nisan'da dijitalde görücüye çıkan Çağatay Ulusoy'lu "Yeşilçam" dizisi büyük ilgi gördü.
Babasını kaybeden Bige Önal’dan duygulandıran paylaşım
Babasını kaybeden Bige Önal’dan duygulandıran paylaşım ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol alan oyuncu Bige Önal, geçen günlerde hayata veda eden Galatasaray ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden babası Erhan Önal için bir mesaj yayınladı.
Bige Önal'a babasının cenazesine katılmayan ağabeyi soruldu
Bige Önal'a babasının cenazesine katılmayan ağabeyi soruldu Geçtiğimiz günlerde babası Erhan Önal'ı kaybetmenin acısını yaşayan oyuncu Bige Önal, bir arkadaşıyla restoranda görüntülendi.
Galatasaray’ın eski futbolcusu Erhan Önal vefat etti
Galatasaray’ın eski futbolcusu Erhan Önal vefat etti Galatasaray'ın eski futbolcularından "Papaz Erhan" lakaplı, oyuncu Bige Önal'ın babası Erhan Önal 63 yaşında hayatını kaybetti. 1957 Münih doğumlu Önal'ın transferi Türkiye'de bir devrimi başlatmıştı.
Ünlü kadınlar arasında 'çizgili' modası başladı
Ünlü kadınlar arasında 'çizgili' modası başladı Moda dünyasının ünlü markaları geçmişi, dönem stillerini yeniden yorumlamayı çok sever.