Bige Önal


Bergüzar Korel setlerden uzak kaldığı yılların acısını çıkaracak
Bergüzar Korel setlerden uzak kaldığı yılların acısını çıkaracak Bergüzar Korel anne olduktan sonra ara verdiği oyunculuğa peş peşe çekeceği film ve dizi projeleriyle dönüyor.
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasındaki kıvılcım sürüyor mu?
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasındaki kıvılcım sürüyor mu? Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasında yine dedikodu çıktı. Yakışıklı işletmeci, güzel oyuncuyu sıkı takipte...
Alkolün dozunu kaçıran Aras Bulut İynemli yerlerde süründü
Alkolün dozunu kaçıran Aras Bulut İynemli yerlerde süründü Aras Bulut İynemli'nin Çeşme tatilinde aralarında Tolga Sarıtaş'ın da olduğu arkadaş grubuyla eğlenirken yere düştüğü ortaya çıktı.
Üç ünlü oyuncu iddialı projeye dahil oldu!
Üç ünlü oyuncu iddialı projeye dahil oldu! Bige Önal, Bora Akkaş ve Şükran Ovalı, ses getiren iddialı projenin kadrosuna dahil oldu.
Bige Önal'ın yaralı kalbini Umut Evirgen mi tamir ediyor?
Bige Önal'ın yaralı kalbini Umut Evirgen mi tamir ediyor? Meslektaşı Aras Bulut İynemli ile evliliğe giden beraberlikleri aniden son bulan Bige Önal'ın, bayramda Umut Evirgen ile birlikte Sıla'nın programını izlemesi kafa karıştırdı.
Oyuncu Bergüzar Korel hakkında son dakika gelişmesi
Oyuncu Bergüzar Korel hakkında son dakika gelişmesi Hangi projeyle setlere döneceği merak konusu olan oyuncu Bergüzar Korel uzun süredir sosyal medya paylaşımlarıyla gündemdeydi.
Bige Önal'dan yürek yakan mesaj
Bige Önal'dan yürek yakan mesaj Ünlü oyuncu Bige Önal, babası Erhan Önal'ı ölüm yıl dönümünde andı.