Bige Önal


Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli isyanı!
Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli isyanı! Oyuncu Aras Bulut İynemli 6 yıllık sevgilisi Bige Önal'dan 1 ay önce ayrılmıştı. İynemli'nin 'Çukur' dizisinde rol gereği sevgili olduğu Damla Sönmez ile aşk yaşadığı iddia edildi.
'Aras Bulut İynemli kalbini rol arkadaşına kaptırdı' iddiası!
'Aras Bulut İynemli kalbini rol arkadaşına kaptırdı' iddiası! Oyuncu Aras Bulut İynemli, evliliğe doğru ilerleyen 6 yıllık beraberliğine geçtiğimiz ay nokta koyarak; Bige Önal ile yollarını ayırmıştı.
Aras Bulut İynemli içini Engin Öztürk'e döktü
Aras Bulut İynemli içini Engin Öztürk'e döktü Aras Bulut İynemli ile altı yıldır birlikte olduğu Bige Önal’ın ayrılık haberi önceki gün basında yer almıştı.
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı!
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı! "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle şöhrete kavuşan Aras Bulut İynemli ile 6 yıldır beraberlik yaşadığı Bige Önal yollarını ayırdı.
Bige Önal küfürbaz çıktı!
Bige Önal küfürbaz çıktı! Aras Bulut İynemli'nin uzatmalı aşkı, ünlü oyuncu Bige Önal katıldığı yayında şaşırtan ifadelerde bulundu.
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler 22 Nisan'da dijitalde görücüye çıkan Çağatay Ulusoy'lu "Yeşilçam" dizisi büyük ilgi gördü.
Babasını kaybeden Bige Önal’dan duygulandıran paylaşım
Babasını kaybeden Bige Önal’dan duygulandıran paylaşım ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol alan oyuncu Bige Önal, geçen günlerde hayata veda eden Galatasaray ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden babası Erhan Önal için bir mesaj yayınladı.