Bige Önal


"Bozkır" dizisinin ikinci sezonu çekilecek
"Bozkır" dizisinin ikinci sezonu çekilecek Dijitalde yayınlanan ve büyük ilgi gören Bozkır dizisinin 2. sezonu çekilecek.
Aras Bulut İynemli: "Atatürk rolüne layık olmaya çalışıyorum"
Aras Bulut İynemli: "Atatürk rolüne layık olmaya çalışıyorum" Aras Bulut İynemli-Bige Önal çifti, önceki gün uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi. Köpeklerini gezintiye çıkaran ikili, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bige Önal'a Aras Bulut İynemli soruldu
Bige Önal'a Aras Bulut İynemli soruldu Oyuncu Bige Önal, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Bir gözlük mağazasında alışveriş yapan oyuncu, 1 saat boyunca yeni ürünleri kontrol etti.
'Tehlikeli Karım' dizisi Tayland yolcusu
'Tehlikeli Karım' dizisi Tayland yolcusu Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bige Önal ve Erdem Akakçe'nin yer aldığı 'Tehlikeli Karım' dizisi yurtdışına açılıyor.
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal yine ayrıldı
Aras Bulut İynemli ve Bige Önal yine ayrıldı Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ile meslektaşı Bige Önal, 6 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda noktalamışlardı. Fakat ayrılık uzun sürmemiş tekrar bir araya gelen İynemli ile Önal, ilişkilerine kaldığı yerden devam etme kararı almışlardı.
Bige Önal'ın endişeli günleri
Bige Önal'ın endişeli günleri Geçtiğimiz Temmuz ayında altı yıllık ilişkilerini sessiz sedasız sonlandıran oyuncu çift Aras Bulut İynemli ve Bige Önal, ilişkilerine bir şans vermiş ve barışmıştı.
Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz 'sembol çift' oldu
Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz 'sembol çift' oldu Sosyal medyada 2015 yılından bu yana düzenlenen Sevgililer Günü anketi sonuçlandı.