Bilal Özbilge


'Akil İnsan' Kadir İnanır'a ne oldu? Genç muhabire ağzına geleni söyledi!
'Akil İnsan' Kadir İnanır'a ne oldu? Genç muhabire ağzına geleni söyledi! Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Kadir İnanır torunu yaşındaki TV100 muhabirine skandal ifadelerde bulundu.
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi?
Serenay Sarıkaya sütyeniyle banyoya girdi, RTÜK hareket geçecek mi? Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde oynadığı "Şahmaran" dizisi kadrosuyla olduğu kadar sahneleriyle de adından söz ettiriyor.
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor!
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor! Oyuncu Hande Erçel'in Hakan Sabancı ile birlikte görüntülenmesi bomba yorumları beraberinde getirdi.
Serra Arıtürk ve Mert Ramazan Demir arasında neler yaşandı?
Serra Arıtürk ve Mert Ramazan Demir arasında neler yaşandı? Son dönemde adından en çok söz ettiren oyunculardan biri olan Mert Ramazan Demir hakkında yeni iddialar...
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor? Kerem Bursin ve Danla Bilic'in aniden yakınlaşması akıllara 'Yeni bir aşk mı başlıyor?' sorusunu getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor? Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen ve 'Aile' dizisinde başrol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın set pozları sosyal medyada gündem oldu.
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler Kansere yakalandığını açıklayan "Survivor" yarışmasının unutulmaz isimlerinden Nagihan Karadere'den yeni haberler...