Bilal Özbilge


Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor? Kerem Bursin ve Danla Bilic'in aniden yakınlaşması akıllara 'Yeni bir aşk mı başlıyor?' sorusunu getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor? Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen ve 'Aile' dizisinde başrol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın set pozları sosyal medyada gündem oldu.
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere'den yeni haberler Kansere yakalandığını açıklayan "Survivor" yarışmasının unutulmaz isimlerinden Nagihan Karadere'den yeni haberler...
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı!
Cüneyt Arkın'ın vasiyeti okununca ailede miras krizi çıktı! Cüneyt Arkın'ın kendi el yazısıyla hazırladığı vasiyetname açıklandı. Arkın, Levent'teki gayrimenkulünü eşi ve iki erkek çocuğuna bırakınca, ilk eşinden dünyaya gelen kızı Filiz Cüreklibatır vasiyete itiraz etti.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı "Yalı Çapkını" dizisinde sergiledikleri performans kadar özel hayatları da yakından takip edilen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş görüntülendi.
Natali Yarcan ve İbrahim Çelikkol aşkı 'yasak aşk' olarak mı başladı?
Natali Yarcan ve İbrahim Çelikkol aşkı 'yasak aşk' olarak mı başladı? İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın ilişkisi hakkında olay yaratacak bir iddia ortaya atıldı.
NUR FETTAHOĞLU MUAMMASI!
NUR FETTAHOĞLU MUAMMASI! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Nur Fettahoğlu'nun Hasan Ali Ceylan isimli oteller zinciri sahibi bir iş adamıyla yasak aşk yaşadığı iddiası dün ekrana getirilmişti.