bilet


Güzellik sırlarını anlatacak olan Hadise'nin bilet fiyatı dudak uçuklattı
Güzellik sırlarını anlatacak olan Hadise'nin bilet fiyatı dudak uçuklattı Şarkıcı Hadise, Azerbaycan'da makyaj üzerine masterclass düzenleyecek. Güzellik sırlarını paylaşacak olan Hadise'nin biletleri 19 bin liradan satışa çıktı.
Buray'ın biletleri Avrupa'da karaborsaya düştü
Buray'ın biletleri Avrupa'da karaborsaya düştü Besteleriyle ve söylediği şarkılarla yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı Buray, Avrupa turnesi tüm hızıyla devam ediyor.
Yalın meslekteki 20. yılını özel konserle kutladı
Yalın meslekteki 20. yılını özel konserle kutladı Yalın meslekteki 20. yılını vermiş olduğu bir konserle kutladı. Yalın, "Bunun için çok emek harcadım. Bunu gerçekleştirdiğim için gururluyum." ifadelerini kullandı.
Cem Yılmaz ve Ata Demirer'in zamlı biletleri gündem yarattı
Cem Yılmaz ve Ata Demirer'in zamlı biletleri gündem yarattı Cem Yılmaz'ın dakikalar içinde biletleri tükenen yeni gösterisinde neler oldu? Ata Demirer şovunda neye dikkat ediyor? Peki bu pahalı şovlara giden bazı kişilerin tek derdi; gülmek mi?
Cem Yılmaz'dan sert uyarı: "Beni germeyin"
Cem Yılmaz'dan sert uyarı: "Beni germeyin" Komedyen Cem Yılmaz, 'CMXXIV' adlı yeni gösterisinin biletlerinin karaborsada fahiş fiyatlara satıldığı eleştirilerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Ünlü müzik gruplarının biletleri için 'karaborsa ve dolandırıcılık' uyarısı
Ünlü müzik gruplarının biletleri için 'karaborsa ve dolandırıcılık' uyarısı Dünyaca ünlü metal grubu Megadeth’in 8 yıl aradan sonra 12 Haziran’da İstanbul’da vereceği konserin internet üzerinden satışa sunulan biletleri, dakikalar içinde tükendi.
Milli Piyango biletlerinin yüzde 75’i satıldı
Milli Piyango biletlerinin yüzde 75’i satıldı Büyük ikramiyenin 400 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango’nun yılbaşı biletleri, İstanbul’da da yoğun ilgi görüyor.