Birce Akalay


Selahattin Paşalı'dan konuşulacak Aslı Enver açıklaması
Selahattin Paşalı'dan konuşulacak Aslı Enver açıklaması "Aşk 101" ve "Pera Palas’ta Gece Yarısı" isimli dijital platformda yayınlanan dizileriyle gündemde olan Selahattin Paşalı; iki yıl önce Kanal D'de yayınlanan "Babil" isimli dizide rol almıştı.
Birce Akalay ve Sadettin Saran'ın sürpriz buluşması
Birce Akalay ve Sadettin Saran'ın sürpriz buluşması Bir süredir özel hayatında sessiz olan Birce Akalay, önceki gece sürpriz bir isimle görüldü.
Birce Akalay'dan İbrahim Çelikkol'a mesaj: "Bir ömür ayrılmasın yollarımız"
Birce Akalay'dan İbrahim Çelikkol'a mesaj: "Bir ömür ayrılmasın yollarımız" Birce Akalay eski rol arkadaşı İbrahim Çelikkol'un doğum gününü yaptığı bir paylaşımda, "Yanımda olduğun her güne minnettarım. İyi ki doğdun paşam!" mesajıyla kutladı.
Birce Akalay neden korona olduğuna şükretti?
Birce Akalay neden korona olduğuna şükretti? Kısa süre önce Corona virüse yakalanan Birce Akalay, önceki gün objektiflere yansıdı.
Birce Akalay'ın set neşesi
Birce Akalay'ın set neşesi Ünlü yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz’un dijital dizi projesi "Mezarlık" salı günü sete çıkıyor.
Birce Akalay'dan sürpriz atak!
Birce Akalay'dan sürpriz atak! "Mezarlık" adlı Netflix dizisinde 'Önem' adlı bir polisi canlandırmaya hazırlanan Birce Akalay geçen günlerde kendi adını taşıyan bir takı markası piyasaya çıkarmıştı.
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı Zerrin Tekindor tek kişilik oyunu ‘Toz’u önceki akşam Zincirlikuyu’daki Zorlu PSM’de sahneledi.