Birce Akalay


Helin Kandemir'in ödül sevinci
Helin Kandemir'in ödül sevinci Son dönemlerde peş peşe oynadığı başarılı işlerle adından söz ettiren genç oyuncu Helin Kandemir, “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” oldu.
Birce Akalay ve Serdar Bilgili aşk mı yaşıyor?
Birce Akalay ve Serdar Bilgili aşk mı yaşıyor? Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Serdar Bilgili'nin radarına bu kez son dönemin güzel oyuncusu Birce Akalay'ın takıldığı iddia edilmişti.
"O Kız" dizisinde rol alan oyuncu hakkında bomba haber!
"O Kız" dizisinde rol alan oyuncu hakkında bomba haber! Bu sezon "O Kız" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu hakkında konuşulacak haber...
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü Oyuncu Enis Arıkan, önceki akşam 40. yaş gününü yakın arkadaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.
Serdar Bilgili'nin adı hangi güzel oyuncuyla anılıyor?
Serdar Bilgili'nin adı hangi güzel oyuncuyla anılıyor? Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Serdar Bilgili'nin radarına bu kez son dönemin güzel oyuncusu takıldı.
Birce Akalay'ın yüklü yeni yıl alışverişi
Birce Akalay'ın yüklü yeni yıl alışverişi Başrolünde yer aldığı 'Kuş Uçuşu' dizisinin ikinci sezonu için sete çıkan Birce Akalay önceki gün tek başına Levent'teydi.
Kuş Uçuşu'nda beklenmeyen oyuncu değişikliği
Kuş Uçuşu'nda beklenmeyen oyuncu değişikliği Ay Yapım’ın Netflix için çektiği “Kuş Uçuşu” dizisinin ilk sezonu çok sevilmişti.