Birce Akalay


Yeni sevgilisi, Birce Akalay'ı tek başına bırakıp kaçtı! Bu yazın en neşeli çifti Birce Akalay ve yeni aşkı Erdem Hamza idi. Tatilde şen kahkahalar atan çift, bu kez İstanbul'da objektiflere yansıdı. Birce Akalay "Sokakta röportaj vermiyorum" derken, yeni aşkı Erdem Hamza ise sevgilisini tek başına bırakarak merdivenlerden kaçtı.
Eski eşiyle aynı projede oynamak istemeyen Sarp Levendoğlu için flaş iddia! "Son Yaz" dizisinde eski eşi Birce Akalay ile birlikte rol alacak olan Sarp Levendoğlu'nun çekimler başlamadan hemen önce projeden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.
Birce Akalay bu yazın en mutlusu Oyuncu Birce Akalay, mimar sevgilisi Erdem Hamza ile birlikte çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Son olarak plajda görüntülenen ikilinin denizdeki samimi halleri dikkat çekti.
Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay'ın buluşması başka bahara kaldı! Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutar’ın başrolünü oynadığı FOX’un O3 Medya imzalı dizisi Son Yaz’ın yeni sezonuna önce Birce Akalay, ardından eski eşi Sarp Levendoğlu’nun katılması şaşkınlık yaratmıştı.
Birce Akalay'ın bıyıklı sevgilisiyle keyifli anları Ünlü oyuncu Birce Akalay, mimar sevgilisi Erdem Hamza’yla birlikte çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor.
'Son Yaz' dizisi yeni sezona iddialı dönüyor FOX’un O3 Medya imzalı dizisi “Son Yaz” sezona bomba gibi girecek.
Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun sürpriz buluşması! Ünlü oyuncular Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu 2014 ile 2017 yılları arasında evli kalmıştı.