Birce Akalay


Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan dizide yeni gelişme
Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan dizide yeni gelişme Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan "Bir Derdim Var" dizisi Kanal D’nin yeni iddialı dizisi olarak dikkat çekiyor.
Murat Ünalmış'tan sürpriz nikah haberi
Murat Ünalmış'tan sürpriz nikah haberi Yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış, 3 yıldır gözlerden uzak aşk yaşadığı Albena İlieva'yla dünyaevine girdi.
Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan diziye sürpriz transfer
Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturan diziye sürpriz transfer "Tay Yapım" şirketinin Kanal D için çekeceği "Bir Derdim Var" adlı psikodrama dizisinin okuma provası dün yapıldı.
Birce Akalay ve Mert Fırat aynı projede buluşuyor
Birce Akalay ve Mert Fırat aynı projede buluşuyor Tay Yapım imzalı "Bir Derdim Var" dizisinde Birce Akalay, 'Nilüfer' adlı psiyatriste hayat verecek.
'Eşiğin Ötesinde' dizisi güçlü oyuncuları buluşturdu
'Eşiğin Ötesinde' dizisi güçlü oyuncuları buluşturdu Tay Yapım imzalı yeni proje "Eşiğin Ötesinde" dizisinin kadrosu netleşti.
Birce Akalay'a yeni dizisinde sürpriz partner
Birce Akalay'a yeni dizisinde sürpriz partner Tay Yapım'ın Kanal D için çekeceği "Eşiğin Ötesinde" dizisinin hazırlıkları devam ediyor.
Çağlar Ertuğrul ve Birce Akalay partner mi olacak?
Çağlar Ertuğrul ve Birce Akalay partner mi olacak? İzmir Urla’da yaşayan ve sadece iş için İstanbul’a gelen yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, şu günlerde ise gelen film ve dizi tekliflerini değerlendiriyor.