Birce Akalay


Birce Akalay'ın sevimli dostu Hayvansever oyuncu Birce Akalay, duyarlı hareketleriyle takdir toplamaya devam ediyor.
Birce Akalay'ın gerilimi had safhada! Kuruçeşme’de sevgilisi Fasih Saylan ile görüntülenen ünlü oyuncu Birce Akalay her zamanki gibi sinirlenip el kol işaretleri yaptı.
Survivor Barış neden Birce Akalay'la görüşmüyor? "Survivor Gönüllüler" takımında dikkatleri üzerine çeken Barış Murat Yağcı'nın şimdilerde ‘Babil' dizisinde rol alan oyuncu Birce Akalay ile kuzen oldukları ortaya çıktı.
Birce Akalay yeni aşkıyla alışverişe çıktı Birce Akalay, Etiler'de sevgilisiyle görüntülendi. Ünlü oyuncu sevgilisi fark edilmesin diye röportaj verme taktiği denese de başarılı olamadı...
Birce Akalay: "Samimiyet ve sıcaklık duygusu yok oldu" Oyuncu Birce Akalay, Tanem Sivar'la birlikte Instagram'da buluşarak dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü hakkında dikkat çekici sözler kullandı.
Birce Akalay hastalığını ilk kez açıkladı Oyuncu Birce Akalay, bir derginin Instagram üzerinden yapılan yayınına konuk oldu.
Maskesiz ve eldivensiz Birce muhabirlere çattı! Birce Akalay Şubat ayında Fasih Saylan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Oyuncu Birce Akalay, önceki gün müzisyen sevgilisiyle Etiler'de görüntülendi.