Birce Akalay


Birce Akalay'ın 'metres' tepkisi! Son olarak "7 Kocalı Hürmüz" adlı tiyatro oyununda sahneye çıkan oyuncu Birce Akalay, şimdilerde "Babil" dizisinin kadrosunda boy gösteriyor. Akalay, muhabirlere verdiği 'Metres' yanıtı ile dikkat çekti.
'Babil' ekibinin ilk bölüm heyecanı Ay Yapım imzalı "Babil" dizisinin oyuncuları, ilk bölümü hep birlikte izledi.
Birce Akalay: "İyi ki doğdun, sevgilim oldun" Yakın dostu şarkıcı Kalben ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan Birce Akalay fotoğrafa düştüğü notla şaşırttı.
Merakla beklenen 'Babil' başlıyor Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı Babil dizisinde, başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven başrolleri paylaşıyor.
Birce Akalay'ın 'Babil' heyecanı! Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, ilk bölümü 17 Ocak Cuma akşamı Star TV’de yayınlanacak olan Babil dizisinde, İlay karakterini başarılı oyuncu Birce Akalay canlandırıyor.
Birce Akalay: "Ne işe yarıyoruz biz?" Oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Avustralya'da gerçekleşen orman yangınıyla ilgili son derece çarpıcı satırlar paylaştı.
Birce Akalay'dan konuşulacak Beren Saat açıklaması Önceki akşam Akmerkez’de objektiflere takılan oyuncu Birce Akalay, meslektaşı Beren Saat'in olay yaratan sahneleri hakkında açıklama yaptı.