Bolu


Bolu'da 4.2 büyüklüğünde deprem
Bolu'da 4.2 büyüklüğünde deprem Bolu'da Richter ölçeğine göre; 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre herhangi bir olumsuzluğa yol açmayan deprem, çevre illerde de hissedildi.
Kamil Koç'tan Kahramanmaraş merkezli 24 ile yeni sefer
Kamil Koç'tan Kahramanmaraş merkezli 24 ile yeni sefer Kâmil Koç, Kahramanmaraş'tan 24 ile yolcu taşıyacağını duyurdu.
Kartalkaya’da yılbaşında otellerde doluluk yüzde 80
Kartalkaya’da yılbaşında otellerde doluluk yüzde 80 Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya Kayak Merkezi'nde yılbaşı gecesi için 2 bin 500 yatak kapasitesi olan otellerin rezervasyonlarında doluluk oranı yüzde 80’i buldu.
Cinsel istismar, rehber öğretmen sayesinde ortaya çıktı!
Cinsel istismar, rehber öğretmen sayesinde ortaya çıktı! Bolu'nun Mengen ilçesine bağlı Gökçesu beldesinde 2017 yılında 9 yaşındayken, komşuları M.Ö.'nün (75) cinsel istismarına uğrayan K.Ç. isimli kız çocuğu, olaydan 6 yıl sonra yaşadıklarını okulda rehber öğretmenine anlattı.
Kendisini 8 yerinden bıçaklayan oğlundan şikayetçi olmadı
Kendisini 8 yerinden bıçaklayan oğlundan şikayetçi olmadı İbrahim Aykol (33) 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılandığı davanın ilk duruşmasında olay günü uyuşturucu madde etkisinde olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Annesi Fatma Aykol ise mahkemede, oğlundan şikayetçi olmadığını belirtti.
Bolu Dağı’nda sağanak ve sis ulaşımı yavaşlattı
Bolu Dağı’nda sağanak ve sis ulaşımı yavaşlattı Bolu Dağı’nın D-100 kara yolu geçişinde etkili olan sağanak ve sis ulaşımı yavaşlattı.
Bolu'da 4.5 büyüklüğünde deprem
Bolu'da 4.5 büyüklüğünde deprem Bolu'da, 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı kentin tamamında ve çevre illerde de hissedilirken, herhangi bir olumsuzluk ihbarı olmadığı öğrenildi.