Boran Kuzum


Boran Kuzum'un büyük yalnızlığı son buldu
Boran Kuzum'un büyük yalnızlığı son buldu Ekranın çok izlenen dizilerinde canlandırdığı karakterlerle tanınan oyuncu Boran Kuzum, ilk kez özel hayatıyla gündem oldu.
Ezgi Mola ve Gülse Birsel arasında büyük kriz!
Ezgi Mola ve Gülse Birsel arasında büyük kriz! Gülse Birsel geçen aylarda Netflix’le Demet Evgar’ın başrolünü oynayacağı bir film için el sıkışmıştı. Ancak Evgar’ın hamile olduğunu öğrenmesinin ardından proje ertelendi.
Gülse Birsel'den müjdeli haber geldi
Gülse Birsel'den müjdeli haber geldi Uzun süredir gözlerden uzakta olan ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel'den müjdeli haber...
Boran Kuzum'dan reklam atağı
Boran Kuzum'dan reklam atağı Ekranların sevilen ismi Boran Kuzum, ünlü bir jean markasının reklam yüzü oldu.
Hasibe Eren ve Çağlar Çorumlu 'Hazine'de buluştu
Hasibe Eren ve Çağlar Çorumlu 'Hazine'de buluştu BKM'nin yeni sinema filmi Hazine'nin çekimleri başladı.
Boran Kuzum: "Babamsız ilk doğum günüm"
Boran Kuzum: "Babamsız ilk doğum günüm" "Vatanım Sensin", "Hakan:Muhafız" ve "Biz Böyleyiz" gibi birçok projede yer alan Boran Kuzum, önceki gün 28 yaşına bastı. Ünlü oyuncu, doğum gününü geçtiğimiz ay kaybettiği babası Bora Kuzum ile fotoğraflarını paylaşarak kutladı.
Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum aynı projede buluştu
Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum aynı projede buluştu BKM Film yine iddialı bir sinema filmine imza atmaya hazırlanıyor. Canbert Yergüz’ün hem senaryosuna, hem de yönetmenliğine imza atacağı “Hazine” filmi Nevşehir’de çekilecek.