Boran Kuzum


Yıldızlar geçidi gibi kadroya bomba bir isim daha katıldı!
Yıldızlar geçidi gibi kadroya bomba bir isim daha katıldı! Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Ahmet Rıfat Şungar, Hakan Kurtaş, Damla Sönmez ve Boran Kuzum'un buluştuğu kadroya yıldız bir isim daha dahil oldu.
"Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi yıldız oyuncuları buluşturdu
"Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi yıldız oyuncuları buluşturdu Serenay Sarıkaya‘nın bu yaz çekeceği "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinin kadrosuna her geçen gün yeni bir flaş isim katılıyor.
Merakla beklenen "Bihter" filminin çekimleri tamamlandı
Merakla beklenen "Bihter" filminin çekimleri tamamlandı Henüz çekilmeden sansasyon yaratan Farah Zeynep Abdullah'lı "Bihter" filminin çekimleri sonunda tamamlandı.
Yeni 'Bihter' ve 'Behlül'den ilk kareler geldi!
Yeni 'Bihter' ve 'Behlül'den ilk kareler geldi! Bir döneme damgasını vuran ve tekrar bölümleri izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi "Bihter" adıyla film olarak uyarlandı.
Ünlü oyuncuları buluşturan 'Bihter' sete çıkıyor
Ünlü oyuncuları buluşturan 'Bihter' sete çıkıyor Farah Zeynep Abdullah ile Boran Kuzum'u buluşturan Bihter" filminin çekimleri bugün start alacak.
Bihter filminin kadrosunda neler oluyor? Ebru Özkan ayrılmıştı!
Bihter filminin kadrosunda neler oluyor? Ebru Özkan ayrılmıştı! Bihter filminin çekimlerinin 21 Mart'ta başlaması planlanıyordu.
Flaş gelişme!' 'Bihter' filminden çekildiğini açıkladı!
Flaş gelişme!' 'Bihter' filminden çekildiğini açıkladı! "Bihter" filminin çekimleri başlamadan flaş bir ayrılık yaşandı.