borç yapılandırma


Başvuru, beyanname ve ödemeler için son 3 gün
Başvuru, beyanname ve ödemeler için son 3 gün Milyonlarca vatandaş, işletme ve esnaf için kritik haftaya girildi. Yapılandırma kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) prim borçlarının peşin ve ilk taksit ödemeleri sona eriyor.
"Vergi borcu yapılandırma" için süre doldu
"Vergi borcu yapılandırma" için süre doldu Vatandaşın vergi borcunu yapılandırması için süre doldu. Borç tutarı 200 milyar olurken, 7 milyar liralık tahsilat gerçekleşti.
Borç yapılandırmada başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri uzatıldı
Borç yapılandırmada başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri uzatıldı Kamuya borçların yapılandırılmasına ilişkin kanunda değişikliğe gidildi. Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, başvuru ve ilk taksit ödeme süresi bir ay uzatıldı.
Vatandaş salgında vergi kuyruğunda!
Vatandaş salgında vergi kuyruğunda! 31 Aralık’ta sona erecek yapılandırmadan faydalanmak isteyenler, internetten yaptıkları başvuruları sonuçlandıramıyor. Vergi daireleri ve belediyelerde yoğunluk günden güne artıyor.
Vergi borcu olana kaçırılmayacak fırsat
Vergi borcu olana kaçırılmayacak fırsat Milyonlarca vatandaşın yüzünü güldüren yapılandırma yasası vergi borcu olanlara büyük fırsat sunuyor.
Vergi ve SSK prim borçlarında yapılandırma başladı
Vergi ve SSK prim borçlarında yapılandırma başladı Hazine alacaklarını yeniden yapılan yasa düzenlemesi Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. Borcunu peşin ödemek isteyenlere indirim sağlanırken, 18 taksit imkanı da sunuluyor.