borsa


Milyarder borsacı Oğuzhan Şahinkaya battı mı?
Milyarder borsacı Oğuzhan Şahinkaya battı mı? Kendisini matematik dehası sanan ve bir anda borsada büyük servet yapan Oğuzhan Şahinkaya’nın kredili hesaplarının çözülmesi dün borsadaki düşüşün bir nedeni olarak gösteriliyor.
Söke Un hisselerinde neler oluyor?
Söke Un hisselerinde neler oluyor? Halka arz talebinde rekor kıran ve hisse değeri hızla yükselen Söke Un, 10 günde 8,2 milyar TL piyasa değerine ulaştı.
SPK’dan sosyal medya fenomenlerine ceza
SPK’dan sosyal medya fenomenlerine ceza SPK, sosyal medya üzerinden borsa ile ilgili yanıltıcı bilgi verdiği ileri sürülen fenomenler hakkında yasal işlem yaptı.
Batan kripto borsası FTX’e hack şoku!
Batan kripto borsası FTX’e hack şoku! İflas ettiğini duyuran kripto para borsası FTX, 600 milyon dolarlık olası bir hack girişimini araştırıyor.
Borsa dolandırıcılığı tutuklularından biri ünlü turizmci çıktı!
Borsa dolandırıcılığı tutuklularından biri ünlü turizmci çıktı! Borsada tarihi manipülasyon operasyonunda tutuklu bulunan 5 kişiden birinin ünlü bir turizm şirketinin sahibi olduğu ortaya çıktı.
Sütyen satan firmanın hisseleri nasıl bir anda tavan oldu?
Sütyen satan firmanın hisseleri nasıl bir anda tavan oldu? Son bir ayda yüzde 88 prim yapan Suwen hisse senedinde bir aracı kurum 93 lira hedef fiyat verince senet tavan oldu.
Borsa operasyonunda gözaltına alınan 8 şüpheli adliyeye sevk edildi
Borsa operasyonunda gözaltına alınan 8 şüpheli adliyeye sevk edildi Borsa İstanbul’da manipülasyon iddialarıyla ilgili düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 şüpheli adliyeye gönderildi.