borsa


SPK'dan Mine Tozlu Sineren'e para cezası
SPK'dan Mine Tozlu Sineren'e para cezası SPK, Kurul'a gerçeğe aykırı ve yanıltıcı nitelikte belge sunduğu tespit edilen Mine Tozlu Sineren'e para cezası kesti.
ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ'NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI
ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ'NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI 300'den fazla çalışanı ile Yerli ve Yabancı Yatırımcılara hizmet sunan Bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak,1996 yılında işadamı Mahmut Levent Ünlü tarafından kurulan ÜNLÜ & Co yatırımcıların çileden çıkardı.
Dolar sert yükseldi, borsa aniden düşüşe geçti!
Dolar sert yükseldi, borsa aniden düşüşe geçti! Güne 9,59'dan başlayan dolar/TL bugün öğlen saatlerinde aniden 9,77'ye kadar yükseldi. Borsa İstanbul'da da öğlen saatlerinde ani bir düşüş görüldü.
PİRİŞTİNA AİLESİ, TEFECİ VE KIZI İŞTE FADE OPERASYONUNUN PERDE ARKASI!
PİRİŞTİNA AİLESİ, TEFECİ VE KIZI İŞTE FADE OPERASYONUNUN PERDE ARKASI! Halka açıldıktan sonra olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine sahne olan Fade Gıda hisselerinde yaşanan sert düşüş büyük bir kavganın fitilini ateşledi.
QUA GRANİTE YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ ERCAN HAKKINDA ŞOK İDDİA!
QUA GRANİTE YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ ERCAN HAKKINDA ŞOK İDDİA! Borsada birlikte hareket ettikleri söylenen İzmir Borsa Kulübü üyelerinin güçlerini birleştirerek son dönemde borsanın en büyük hisse operasyonlarına imza attıkları söyleniyor.
Hepsiburada'ya soruşturma
Hepsiburada'ya soruşturma Hepsiburada’nın NASDAQ’ta işlem gören hisselerinde bir günde yaşanan yüzde 25’lik sert düşüş üzerine ABD’li 4 hukuk şirketi harekete geçti. Şirketin halka arz fiyatının da altına inen hisseleri nedeniyle yatırımcıları korumak adına olası ihlalleri araştırmak için soruşturma başlatıldığı duyuruldu.
BMS Çelik’te operasyon başladı!
BMS Çelik’te operasyon başladı! Halka açıldıktan kısa bir süre sonra ismi manipülatörlerle anılan BMS Çelik hisselerinde blok mal alan isimlerin harekete geçtiği ve operasyonun başladığı iddiası borsa kulislerinde konuşuluyor.