borsa


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan borsa uyarısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan borsa uyarısı "Sermaye piyasalarını manipüle etmeye çalışan tamahkarlara meydanı boş bırakamayız" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SPK ve BİST yönetimine seslendi.
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı Sur Yapı çatısı altında faaliyet gösteren Sur Tatil Evleri GYO, Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreninin ardından SURGY koduyla işlem görmeye başladı.
Halka arzda manipülasyon: 13 kişiye 6 ay süreyle işlem yasağı
Halka arzda manipülasyon: 13 kişiye 6 ay süreyle işlem yasağı SPK’nin halka arzını onayladığı Katılımevim’de organize manipülasyon şüphesi nedeniyle tedbir karar alındı. İşlem yasağı verilenler arasında şaibeli isimler var.
İlaç devine şok üstüne şok!..
İlaç devine şok üstüne şok!.. Alman ilaç devi Bayer, yabani ot ilacı Roundup nedeniyle 1,56 milyar dolar tazminata çarptırılması ve pıhtı önleyici ilacın son evrede etkinliğini göstermediğini açıklamasının ardından borsada çakıldı.
Borsada asansör operasyonu Bir haftada yüzde 60 yükseltip taban yaptılar!
Borsada asansör operasyonu Bir haftada yüzde 60 yükseltip taban yaptılar! Borsada bir grubun sosyal medya üzerinden pazarlayıp bir hafta gibi kısa sürede yüzde 60 prim yaptırılan senede tedbir geldi.
Firar eden borsacı Kerem Şen neden ve nasıl kayıplara karıştı?
Firar eden borsacı Kerem Şen neden ve nasıl kayıplara karıştı? Çeşme'de geçen Ağustos'ta bir eğlence mekanında çıkan 1 kişinin ölümü ile sonuçlanan çatışmanın ardında büyük bir "kara para" hesaplaşması mı var ? Kayıp borsacı Kerem Şen o gün neden o mekandaydı, sonra nasıl ve neden kayıplara karıştı?
O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor!
O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor! Geçtiğimiz ay Çeşme’de, bir gece kulübü önündeki korumanın ölümüyle sonuçlanan çatışmayla ilgili “borsacı” olduğu söylenen firari zanlının Kerem Şen olduğu ortaya çıktı. Firari zanlı Kerem Şen, Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile evlenmiş, geçen ay da boşanmıştı.