borsa


Borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi
Borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi “Borsa Kralı” olarak da bilinen borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi. Kalbi durduktan sonra hayata dönen Ayan’ın yoğun bakımda olduğu bildirildi.
DEVAMLI DEĞER KAYBEDEN ÜNLÜ YATIRİM HOLDİNG HİSSE SATIŞI HAZIRLIĞINDA
DEVAMLI DEĞER KAYBEDEN ÜNLÜ YATIRİM HOLDİNG HİSSE SATIŞI HAZIRLIĞINDA Halka açıldıktan sonra sürekli değer kaybeden ve borsadaki son ralliye ayak uyduramayan Ünlü Yatırım Holding hisseleri şimdi de yüklü ortak satışı baskısına giriyor...
Borsada kayıplar sürüyor
Borsada kayıplar sürüyor Borsada kayıplar bugün de sürdü. BIST 100'deki kaybın yüzde 5'i bulması sonrası devre kesici çalıştı.
Hepsiburada.com’da büyük kayıp!
Hepsiburada.com’da büyük kayıp! Hepsiburada, satış hacmi ve müşteri sayısının yanı sıra zarar rakamında da rekor seviyeye ulaştı. Bilanço verilerini aksine CEO Murat Emirdağ, pembe bir tablo çizdi.
Hepsiburada'da büyük çöküş!
Hepsiburada'da büyük çöküş! Temmuz’da halka açılan Hebsiburada.com hisseleri dünkü yüzde 35 düşüşle kısa sürede yüzde 70 oranında değer kaybetti. Yaklaşık 3 milyar dolar buharlaştı.
SPK'dan Mine Tozlu Sineren'e para cezası
SPK'dan Mine Tozlu Sineren'e para cezası SPK, Kurul'a gerçeğe aykırı ve yanıltıcı nitelikte belge sunduğu tespit edilen Mine Tozlu Sineren'e para cezası kesti.
ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ'NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI
ÜNLÜ İŞADAMI MAHMUT LEVENT ÜNLÜ'NÜN HİSSESİNE YATIRIM YAPAN MAĞDURLAR AYAKLANDI 300'den fazla çalışanı ile Yerli ve Yabancı Yatırımcılara hizmet sunan Bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak,1996 yılında işadamı Mahmut Levent Ünlü tarafından kurulan ÜNLÜ & Co yatırımcıların çileden çıkardı.