borsa


BORSACILARDAN HALKA AÇIK ŞİRKET PATRONLARINA BÜYÜK TUZAK Manipülasyondan ceza yemiş olan ‘azılı borsacı' Yusuf Teker ile Hayati Üstün’ün, hisse satma bahanesiyle halka açık şirket patronlarını tuzağa çektikleri konuşuluyor.
KÜTAHYA PORSELEN HİSSELERİNDE BÜYÜK VURGUN 7 liradan 70 liraya yükselen hisseler özel bir neden yokken üç gündür taban taban geriliyor. Twitter’daki tezgaha kanan yatırımcılar mağdur!
AVRUPA Y.HOLDİNG'İN PATRONU RAMAZAN BURAK TELLİ'NİN YASAKLI MANGAL PARTİSİ! Her yıl büyük coşkuyla karşılanan ve toplu etkinliklere sahne olan yılbaşı kutlamaları, Corona virüs salgını sebebiyle bu yıl İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile yasaklanmıştı.
BORSA YASAKLISI ABDULLAH TAŞKIN KUTPO'DA SATIŞ HAZIRLIĞINA BAŞLADI Kütahya Porselen hisselerinde çok sayıda isme getirilen yasak kalkar kalkmaz hissede satış hazırlıkları başladı.
GÜBREDEN MİLYARDER OLAN ADAM! Gübretaş'ın Söğüt'teki madeninde 6 milyar dolarlık altın bulduğu haberi ile Borsa İstanbul'daki hisseleri 46 liradan 76 liraya yükseldi.
İsmail Kahraman’ın yeğenine borsa cezası Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla yatırımcıları yanlış yönlendiren TBMM Başkanı AKP’li İsmail Kahraman’ın yeğeni Harun Kahraman 7.2 milyon TL ceza aldı.