Brad Pitt


Angelina Jolie eski eşiyle görüşmeye başladı
Angelina Jolie eski eşiyle görüşmeye başladı Hollywood'un güzel yıldızı Angeline Jolie, Brad Pitt ile girdiği velayet savaşının gölgesinde eski eşiyle görüşmeye başladı.
Angelina Jolie'nin 'intikam' sarısı!
Angelina Jolie'nin 'intikam' sarısı! ABD'li dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, 46’ncı yaşını altı çocuğuyla birlikte Los Angeles’ta bir restoranda kutladı.
Acılı anne: "Kızım büyülü sucukla kandırıldı"
Acılı anne: "Kızım büyülü sucukla kandırıldı" Müge Anlı'da İzmir Kemalpaşa'dan kaybolan 16 yaşındaki Sinem'in izi sürülüyor...
Brad Pitt'in yeni flörtü gündem yarattı
Brad Pitt'in yeni flörtü gündem yarattı Oscarlı 57 yaşındaki oyuncu Brad Pitt ile 36 yaşındaki oyuncu Andra Day görüşmeye başladı.
İrem Derici'den olay yaratan Cem Yılmaz itirafı!
İrem Derici'den olay yaratan Cem Yılmaz itirafı! Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen şarkıcı İrem Derici, katıldığı yayında bilinmeyenlerini anlattı.
Tekerlekli sandalyeyle görüntülenen ünlü aktör sevenlerini korkuttu
Tekerlekli sandalyeyle görüntülenen ünlü aktör sevenlerini korkuttu Geçtiğimiz gün ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Beverly Hills şehrindeki bir tıp merkezinden tekerlekli sandalyeyle çıkarken görüntülenen Brad Pitt, hayranlarını korkuttu.
Şiddet iddiası Brad Pitt'in kalbini kırdı
Şiddet iddiası Brad Pitt'in kalbini kırdı Angelina Jolie 2016’da ayrıldığı Brad Pitt’i kendisine ve oğlu Maddox’a şiddet uygulamakla suçlamıştı. Brad Pitt’in bu suçlama nedeniyle çok kırıldığı, “Birlikte güzel günler de yaşamıştık” dediği öğrenildi.