Brad Pitt


Angelina Jolie'nin dedikoduları alevlendiren aşkı
Angelina Jolie'nin dedikoduları alevlendiren aşkı Angelina Jolie, dünyanın en zengin ailelerinden birinin varisi olan David Mayer de Rothschild ile aşk yaşamaya başladı.
Brad Pitt tam 40 milyon dolar istiyor!
Brad Pitt tam 40 milyon dolar istiyor! Bir süredir Angelina Jolie ile devam eden davalarının ortasında Brad Pitt'in malikanesini satışa çıkarması dikkat çekti.
Emily Ratajkowski'nin baş döndüren aşk trafiği!
Emily Ratajkowski'nin baş döndüren aşk trafiği! Adı önce Brad Pitt ile anılan ünlü model aşk hayatında hızlı çıktı.
Brad Pitt mutluluğu 29 yaşındaki güzelde buldu
Brad Pitt mutluluğu 29 yaşındaki güzelde buldu Angelina Jolie olan evliliğini 2019 yılında sonlandıran ABD’li oyuncu Brad Pitt, zaman zaman farklı isimlerle gündeme gelmeye devam ediyor.
"Babylon" filminin galası dünya yıldızlarını buluşturdu
"Babylon" filminin galası dünya yıldızlarını buluşturdu Los Angeles'taki Academy Museum of Motion Pictures'ta gerçekleştirilen galanın kırmızı halısı, kelimenin tam anlamıyla bir yıldızlar geçidine döndü.
Jennifer Aniston ve Brad Pitt birbirine girdi!
Jennifer Aniston ve Brad Pitt birbirine girdi! ABD’li oyuncu Jennifer Aniston ile eski eşi Oscarlı oyuncu Brad Pitt’in arası ticari nedenlerle açıldı.
Ahmet San: "Burak ile Kıvanç Brad Pitt'ten daha meşhur"
Ahmet San: "Burak ile Kıvanç Brad Pitt'ten daha meşhur" Ünlü organizatör ve yapımcı Ahmet San, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.