Brezilya


Tosuncuk'un sağ kolu İstanbul'da
Tosuncuk'un sağ kolu İstanbul'da Çiftlikbank davasının sanığı 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın, Uruguay'daki işlerini takip ettiği belirtilen Osman Naim Kaya, Adalet Bakanlığı'nın girişimlerinin ardından Türkiye'ye iade edildi. Kaya, İstanbul Havalimanı'ndaki işlemlerinin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
Birand Tunca Brezilyalı modelle aşkını itiraf etti: "Mutluyuz"
Birand Tunca Brezilyalı modelle aşkını itiraf etti: "Mutluyuz" Etiler'de objektiflere yansıyan ve Brezilyalı model Karen Moura ile aşk yaşayan Birand Tunca, özel hayatıyla ilgili, "Her şey çok güzel. Mutluyuz" açıklamasında bulundu.
Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho'dan Türk çoban paylaşımı
Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho'dan Türk çoban paylaşımı Brezilyalı dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho, dün ünlü romanı Simyacı’yı elinde tutan bir Türk çobanı gösteren fotoğraf paylaşarak “Bir Türk çoban, Endülüslü bir çoban hakkında bir şeyler okuyor” ifadelerini kullandı.
Jessica May'ın yeni projesi belli oldu
Jessica May'ın yeni projesi belli oldu Breziyalı güzel oyuncu Jessica May'in yeni dizisi belli oldu.
YSK Başkanı Yener: "15 yeni ülkede daha sandık kurulacak"
YSK Başkanı Yener: "15 yeni ülkede daha sandık kurulacak" YSK Başkanı Ahmet Yener, yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı kişilerin oy kullanacağı ülkelerin tespitine yönelik çalışmanın tamamlandığını söyleyerek, "2018 yılında yapılan seçimlere ilaveten bu yıl yapılacak seçimlerde 15 yeni ülkede daha sandık kurulmasının gereği tespit edilmiştir" dedi.
Adriana Lima kale arkasında
Adriana Lima kale arkasında Geçtiğimiz günlerde bebeğini kucağına alarak üçüncü kez anne olmanın sevincini yaşayan ünlü top model Adriana Lima, Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda ülkesinin maçını Lusail'de seyretti.
Kerem Bürsin'e hayranlarından yoğun ilgi
Kerem Bürsin'e hayranlarından yoğun ilgi Kerem Bürsin, önceki gün yüzü olduğu bir içecek markasıyla yaptığı iş birliği kapsamında TikTok'taki bir içerikte yer aldı.