Brezilya


Türkiye, Instagram kullanımında dünyada 6’ncı sırada
Türkiye, Instagram kullanımında dünyada 6’ncı sırada 2022 yılı verilerine göre dünyada en fazla Instagram kullanıcısına sahip ülkeler belli oldu.
Yılmaz Özdil: "Brezilya’nın uçak gemisi Aliağa’ya geliyor öyle mi?"
Yılmaz Özdil: "Brezilya’nın uçak gemisi Aliağa’ya geliyor öyle mi?" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Flamingo testi erken ölüm riskinizi belirleyebilir
Flamingo testi erken ölüm riskinizi belirleyebilir Bilim insanları, tek ayak üzerinde denge sağlayamayan orta yaşlı insanların erken ölme olasılığının iki kat daha fazla olduğunu söylüyor.
Ece Sükan deniz sezonunu nerede açtı?
Ece Sükan deniz sezonunu nerede açtı? Güzel yıldız Ece Sükan; deniz sezonunu oldukça 'havalı' açtı...
Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı!
Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı! "Sadakatsiz" dizisi final yapan Cansu Dere, son yaptığı reklam anlaşmasından kazandığı parayla uzun bir yaz tatili yapacak.
Jessica May: "Kimliğimi elime aldım"
Jessica May: "Kimliğimi elime aldım" 'Yabancı Gelin' dizisiyle Türkiye'de şöhreti yakalayan ve üç ay önce Türk vatandaşlığını alan Jessica May, önceki gün bir davete katıldı.
Cansu Dere dünya turuna çıkacak
Cansu Dere dünya turuna çıkacak "Sadakatsiz" dizisi final yapacak olan Cansu Dere, yaz aylarında küçük bir dünya turuna çıkıyor. Güzel oyuncu, İspanya’nın ardından birçok Güney Amerika ülkesine gidecek.