Brezilya


Jessica May artık Türk vatandaşı
Jessica May artık Türk vatandaşı Türkiye'de şöhrete kavuşan oyuncu Jessica May sonunda muradına erdi ve Türk vatandaşı oldu.
Elisabeth Mas Vall sevenlerini korkuttu
Elisabeth Mas Vall sevenlerini korkuttu Tuba Ünsal ile yaşadığı dava süreci yakından takip edilen İspanyol manken Elisabeth Mas Vall'ın başına talihsiz bir kaza geldi.
Walison Fonseca: "Türk halkı beni çok sevdi"
Walison Fonseca: "Türk halkı beni çok sevdi" Brezilya'dan Türkiye'ye gelen Walison Fonseca, ilk sinema filmi "Allah Yazdıysa Bozsun" ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Uğur Güven sevgilisiyle barışmak için Brezilya'ya gitti
Uğur Güven sevgilisiyle barışmak için Brezilya'ya gitti Bugüne kadar birçok ünlü isimle flört eden Uğur Güven, en son Ece Sükan'dan ayrılıp Brezilyalı Carla Araujo ile ilişki yaşamaya başlamıştı.
Güzel yıldız Corona virüse yenildi!..
Güzel yıldız Corona virüse yenildi!.. Brezilyalı model Valentina Boscardin, Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Anne Boscardin, üzüntüsünü "Hayatımın aşkına büyük bir acıyla veda ediyorum" sözleriyle dile getirdi.
Kerem Bürsin Brezilya'da "en çekici erkek" seçildi
Kerem Bürsin Brezilya'da "en çekici erkek" seçildi Kerem Bürsin, Hande Erçel ile başrollerini paylaştığı 'Sen Çal Kapımı' dizisiyle Brezilya'da fırtınalar koparıyor.
Jessica May: "TC vatandaşı olabilmek kolay değil"
Jessica May: "TC vatandaşı olabilmek kolay değil" Jessica May, gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan Brezilyalı güzel Jessica May ‘TC vatandaşı olabilmek kolay’ diyenlere sert çıktı: "4 yıl önce başvuru yaptım mülakatlarım halen devam ediyor."