Buğra Gülsoy


Buğra Gülsoy'dan apar topar boşanan Nilüfer Gürbüz fena sobelendi!
Buğra Gülsoy'dan apar topar boşanan Nilüfer Gürbüz fena sobelendi! Nilüfer Gürbüz, geçtiğimiz aylarda Buğra Gülsoy'dan tek celsede boşanmıştı.
Buğra Gülsoy'un ani boşanmasının ardındaki gerçekler
Buğra Gülsoy'un ani boşanmasının ardındaki gerçekler Geçen hafta 5 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak noktalayan Buğra Gülsoy evinden taşındı.
Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz tek celsede boşandı
Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz tek celsede boşandı 5 yıl önce evlenen Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz çifti anlaşmalı olarak boşandı.
Oyuncu Buğra Gülsoy'un mutlu yuvası yıkıldı! Boşanıyorlar!
Oyuncu Buğra Gülsoy'un mutlu yuvası yıkıldı! Boşanıyorlar! Son olarak "Dünyayla Benim Aramda" dizisinde rol alan oyuncu Buğra Gülsoy ile 5 yıllık eşi Nilüfer Gürbüz cephesinden çok üzücü bir haber geldi.
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber!
Engin Akyürek ve Demet Özdemir'i buluşturacak yeni projeden bomba haber! Demet Özdemir ile Engin Akyürek’i buluşturan “Adım Farah” dizisiyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı!
Buğra Gülsoy'un kıskandıran aile saadeti
Buğra Gülsoy'un kıskandıran aile saadeti "Dünyayla Benim Aramda" isimli dijital dizideki cesur sahneleriyle adından söz ettiren Buğra Gülsoy'dan samimi açıklamalar.
Buğra Gülsoy cephesinden son dakika haberi!
Buğra Gülsoy cephesinden son dakika haberi! 2011-2012 yıllarında meslektaşı Burcu Kara ile evli kalan Buğra Gülsoy 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile evlenmişti.