Buğra Gülsoy


Hazal Kaya'dan setlere 'İmkansız' dönüş
Hazal Kaya'dan setlere 'İmkansız' dönüş Pandemi döneminde Onur Tuna ile "Benden Ne Olur" filminde ve Selahattin Paşalı ile "Pera Palas’ta Gece Yarısı" dizisinde rol alan oyuncu Hazal Kaya, yeni projesi için saç renginde değişikliğe gitmişti.
Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy aynı projede buluşuyor
Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy aynı projede buluşuyor Mesleğindeki başarısı kadar mutlu aile yaşantısı ve yaşama hakkına dikkat çeken paylaşımlarıyla da takdir toplayan Hazal Kaya’nın hangi projeyle ekrana döneceği merak konusuydu.
Uyanış Büyük Selçuklu setinde Buğra Gülsoy'a sürpriz kutlama
Uyanış Büyük Selçuklu setinde Buğra Gülsoy'a sürpriz kutlama "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisinde Buğra Gülsoy, 39. yaş gününü sürpriz bir doğum günüyle sette kutladı.
Buğra Gülsoy'a eşinden duygusal doğum günü mesajı
Buğra Gülsoy'a eşinden duygusal doğum günü mesajı Nilüfer Gürbüz sosyal medya hesabından 'Sultan Melikşah' rolü ile ekranlarda fırtınalar estiren eşi Buğra Gülsoy'un doğum gününü kutladı.
Buğra Gülsoy’un yazdığı roman dizi oluyor
Buğra Gülsoy’un yazdığı roman dizi oluyor "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisinde Sultan Melikşah'ı oynayan Buğra Gülsoy'un ‘Kıyamet' adlı romanı dizi oluyor.
Atılgan Gümüş cephesinde konuşulacak haber
Atılgan Gümüş cephesinde konuşulacak haber Oyuncu Atılgan Gümüş, geçtiğimiz Eylül ayında 16 yıllık eşi ve 15 yaşındaki çocuğunun annesi Verda Gümüş’le anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.
Buğra Gülsoy at binmeyi nasıl öğrendi?
Buğra Gülsoy at binmeyi nasıl öğrendi? "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisinde beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy, merak edilenleri yanıtladı.