Buğra Toplusoy


Mutlu çift bebeklerine deniz havası aldırdı 2018 yılında Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz ay kızı Talya'yı kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş, seri paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.
Ceyda Ateş'in yorgunluğu yüzüne yansıdı 2018 yılında Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz ay kızı Talya'yı kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy'un romantik akşamı Ceyda Ateş ve eşi evlerinin bahçesinde ateş yakarak keyif yaptı.
Ceyda Ateş: "Talya Hanım 1 aylık" İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, art arda paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.
Ceyda Ateş doğum kilolarını verdi Geçtiğimiz günlerde ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Ceyda Ateş, bir takipçisinin "Hamilelikte ne kadar kilo aldınız?" sorusuna yanıt verdi.
Ceyda Ateş 'Tarifi yok' notuyla paylaştı Geçtiğimiz günlerde ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talya'nın elini öperken çekilen bir fotoğrafını paylaştı.
Anne olan Ceyda Ateş'ten yeni paylaşım! 31 yaşındaki oyuncu Ceyda Ateş, bebeğiyle birlikte yürüyüşe çıktığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.