Buğra Toplusoy


Ceyda Ateş'e eşi Buğra Toplusoy'dan konuşulan sözler
Ceyda Ateş'e eşi Buğra Toplusoy'dan konuşulan sözler İş adamı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında ABD'de nikah masasına oturan Ceyda Ateş, 2020 yılının Kasım ayında anne olmuştu.
Ceyda Ateş Corona virüs aşısı oldu
Ceyda Ateş Corona virüs aşısı oldu Eşi Buğra Toplusoy'la ABD'de yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından corona virüsü aşısı olduğunu duyurdu.
Oyunculuğa ara veren Ceyda Ateş çiftçilik yapıyor
Oyunculuğa ara veren Ceyda Ateş çiftçilik yapıyor İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getirip anne olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş çiftçilik yapmaya başladı.
Buğra Toplusoy'un Talia paylaşımı Ceyda Ateş'i ağlattı
Buğra Toplusoy'un Talia paylaşımı Ceyda Ateş'i ağlattı 2018 yılında Ceyda Ateş ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz aylarda kızı Talia'yı kucağına alan iş insanı Buğra Toplusoy, minik bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
Buğra Toplusoy Amerika'da yüz binlerce dolar kazanıyor
Buğra Toplusoy Amerika'da yüz binlerce dolar kazanıyor Roman mağazalarının veliahtı Buğra Toplusoy, yıllar önce Ceyda Ateş'le aşkına karşı çıkan ailesine kızıp Türkiye'yi terk etti.
Ceyda Ateş'in 'Doğum kilolarımdan kurtuldum' sevinci
Ceyda Ateş'in 'Doğum kilolarımdan kurtuldum' sevinci Hamilelik döneminde 9 kilo alan Ceyda Ateş 5 kilo vererek eski formuna kavuştu. Ceyda Ateş hamilelik döneminde de yediğine içtiğine dikkat etmişti.
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy'dan Türkiye kararı
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy'dan Türkiye kararı 2018 yılında Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz aylarda kızı Talya'yı kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş, art arda yayınladığı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.