Buğrahan Tuncer


Eda Ece'den nikahına 20 gün kala flaş açıklama!
Eda Ece'den nikahına 20 gün kala flaş açıklama! Buğrahan Tuncer ile nikah masasına otruacağı söylenen Eda Ece'nin flaş açıklaması magazin gündemine oturdu.
Eda Ece'den düğün masraflarını kendisinin karşıladığı iddiasına tepki
Eda Ece'den düğün masraflarını kendisinin karşıladığı iddiasına tepki 20 Haziran'da 5 yıllık sevgilisi Buğrahan Tuncer'le evlenmeye hazırlanan Eda Ece, düğün masraflarını kendisinin karşılayacağı haberine sinirlendi.
Eda Ece yakışıklı basketbolcuyla nişanlandı
Eda Ece yakışıklı basketbolcuyla nişanlandı Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, ilişkilerini sonunda resmiyete döküyor.
Eda Ece düğünü öncesi "Yasak Elma"da evlilik provası yaptı
Eda Ece düğünü öncesi "Yasak Elma"da evlilik provası yaptı Eda Ece, gerçek hayattaki düğünü öncesi rol aldığı "Yasak Elma" dizisinde de rol gereği evlilik ve bekarlığa veda provası yaptı.
Eda Ece servetini genç nişanlısının ayaklarına serdi
Eda Ece servetini genç nişanlısının ayaklarına serdi Uzun süredir süren ilişkilerini 20 Haziran'da Boğaz'daki lüks bir otelde nikah masasına taşımaya hazırlanan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, jest yarışına tutuştu.
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer nikah öncesi ayrıldı mı?
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer nikah öncesi ayrıldı mı? Birçok kez ayrılıp barışan ve sonra evlenmeye karar veren Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinin ilişkisinde bir kez daha çatlaklar oluştu.
Eda Ece'ye müstakbel eşinden 30 milyon liralık hediye
Eda Ece'ye müstakbel eşinden 30 milyon liralık hediye Beş yıldır flört eden ve 20 Haziran'da, Boğaz'da lüks bir otelde vuslata erecek olan Eda Ece - Buğrahan Tuncer çiftinin düğün hazırlıkları sürüyor.