Buğrahan Tuncer


Eda Ece ve Buğrahan Tuncer barıştı
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer barıştı Geçtiğimiz günlerde Instagram'dan birbirlerini silerek ayrıldıklarını duyuran Eda Ece ile Buğrahan Tuncer'den beklenen hamle geldi. 31 yaşındaki Eda Ece, basketbolcu aşkıyla yeniden barıştı.
Eda Ece ayrılık haberine 'sessiz' kaldı
Eda Ece ayrılık haberine 'sessiz' kaldı Son dönemde genç sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ayrılığı yönünde çıkan haberlerle gündemde olan Eda Ece, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Eda Ece - Buğrahan Tuncer aşkı bitti mi?
Eda Ece - Buğrahan Tuncer aşkı bitti mi? Son dönemin en gözde isimlerinden Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer'e nazar değdi...
Eda Ece: "Bu ışıltılı hayatı ben seçmedim"
Eda Ece: "Bu ışıltılı hayatı ben seçmedim" Eda Ece ve yakışıklı sevgilisinden mutluluk dolu bir kare geldi.
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer arasında 'takip' krizi!
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer arasında 'takip' krizi! Ünlü oyuncu Eda Ece, 2 yıldır yakışıklı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile aşk yaşıyor.
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer 1 milyon lirayı gözden çıkardı!
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer 1 milyon lirayı gözden çıkardı! Güzel oyuncu Eda Ece ve evlilik planı yaptığı genç sevgilisi Buğrahan Tuncer, ortaklaşa karavan aldı. Sevgililer, bunun için 1 milyon TL'yi gözden çıkardı.
Basketbolcu sevgilisi 'Taşın' dedi, Eda Ece taşındı
Basketbolcu sevgilisi 'Taşın' dedi, Eda Ece taşındı Ekranın popüler oyuncusu Eda Ece’nin kirada oturduğu Ulus'taki evini çok beğendiği için satın almıştı.