Bülent Cankurt


Jival'in patronu Naim Gençoğlu genç sevgili bulup eşini terk etti!
Jival'in patronu Naim Gençoğlu genç sevgili bulup eşini terk etti! Özlem Gençoğlu ile 30 küsur yıldır evli olan, bu evlilikten 28 yaşında bir kızı, Mayıs 2019'da milyon euro harcayarak Venedik'te evlendirdiği 30 yaşında bir oğlu ve 11 aylık da bir torunu olan Jival'in 62 yaşındaki patronu Naim Gençoğlu duyanları hayrete düşürdü.
'Şeyma Subaşı sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anladı'
'Şeyma Subaşı sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anladı' Şeyma Subaşı yine herkesin dilinde! Evlilik teklifi, düğün, bebek itirafı ve düşük haberi derken önceki gün şok bir hamle geldi! Şeyma, sosyal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi.
Bülent Cankurt: "Yalanlar üzerine kurulu bir aşk hikayesinde son perde!"
Bülent Cankurt: "Yalanlar üzerine kurulu bir aşk hikayesinde son perde!" Bülent Cankurt: ".Biliyorsunuz; spiker Buket Aydın, geçen yıl Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlamış, öpüştükleri fotoğraf ortaya çıkınca yalancının kendisi olduğu anlaşılmıştı."
Buket Aydın evlilik haberini yalanlasa da Bülent Cankurt 'Evlenecekler' diyor!
Buket Aydın evlilik haberini yalanlasa da Bülent Cankurt 'Evlenecekler' diyor! Ünlü sunucu Buket Aydın, dün Bülent Cankurt'un "Emir Sarıgül-Buket Aydın" haberini net bir dille yalanlasa da, Bülent Cankurt bugün ikilinin evleneceğini hatta nikahın son anda iptal olduğunu yazdı.
Evleneceğini Bülent Cankurt'tan öğrenen Buket Aydın isyan etti
Evleneceğini Bülent Cankurt'tan öğrenen Buket Aydın isyan etti Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt imzalı habere göre ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bugün nikah masasına oturacaktı...