Bülent Cankurt


Adnan Çebi - Aslıgül Atasagun çifti boşandı mı?
Adnan Çebi - Aslıgül Atasagun çifti boşandı mı? Yedi yıllık flörtün ardından 2012'de Paris'teki Türk Konsolosluğu'nda evlenen işadamı Adnan Çebi ile başarılı televizyoncu Aslıgül Atasagun'un iki yıl önce boşanmak için mahkemeye başvurdukları ortaya çıkmıştı...
Kafa karıştıran görüntü Şeyma Subaşı'na pahalıya patladı
Kafa karıştıran görüntü Şeyma Subaşı'na pahalıya patladı Mısırlı sevgilisiyle Meedo ile eğlenen Şeyma Subaşı'nın partide görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı.
Hakkoların düğününe katılanlar Covid'e yakalandı!
Hakkoların düğününe katılanlar Covid'e yakalandı! Damat Can Hakko, düğünden sonra kendini kötü hissedince test yaptırmış ve maalesef testi pozitif çıkmış. Aynı gün annesi Bettina Machler ile babasının eşi Ronit Hakko da Kovid olduklarını öğrenmiş.
Ece Erken aşk haberine isyan etti
Ece Erken aşk haberine isyan etti Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'bir restoranda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti.
Serdar Bilgili'nin yeğeni Şebnem Ercantürk ile ilgili bilinmeyen gerçek!
Serdar Bilgili'nin yeğeni Şebnem Ercantürk ile ilgili bilinmeyen gerçek! İki yıl büyük aşk yaşadıktan sonra geçen yıl 9 Ekim'de iş insanı Cumhur Timuçin ile evlenen Şebnem Ercantürk ile ilgili şaşırtan haber...
Nazlı Sabancı Arzu Sabancı'yı adım adım takip ediyor
Nazlı Sabancı Arzu Sabancı'yı adım adım takip ediyor Sabancı Ailesi'nin en yeni gelini, Hacı Sabancı'nın eşi Nazlı Sabancı, sosyal medyayı çok aktif kullanıyor. 300 binin üzerinde takipçisi olan Nazlı Hanım, yediği, içtiği, giydiği, gezdiği yerleri paylaşmanın yanı sıra bazen markalarla işbirliği yapıp para da kazanıyor.
Sırra kadem basan Eylül Deniz'den haber var
Sırra kadem basan Eylül Deniz'den haber var Kendisinden 34 yaş büyük 70'lik çapkın Ömer Dinçkök ile uzun yıllar yasak aşk yaşayan şair, ressam ve oyuncu Eylül Deniz, uzun süredir sırra kadem basmıştı!