Bülent Cankurt


Ayhan Sicimoğlu'ndan 'Hasta eşini terk etti' iddiasına yanıt
Ayhan Sicimoğlu'ndan 'Hasta eşini terk etti' iddiasına yanıt Ünlü müzisyen ve sunucu Ayhan Sicimoğlu, Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un iki ayrı yazısıyla gündeme geldi. Eşinin parasıyla tekne aldığı iddiaları üzerine sessizliğini bozan Sicimoğlu, "Hukuki yollarla gereken süreç başlatılacak" dedi.
Malkoç Sualp hangi zengin sosyetikle aşk yaşıyor?
Malkoç Sualp hangi zengin sosyetikle aşk yaşıyor? Sosyetik çapkın Malkoç Sualp aşksız yaşayamıyor...
İşletmeci Erol Eyin ölü bulundu
İşletmeci Erol Eyin ölü bulundu Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürdüren işletmeci Erol Eyin'in Siliviri'deki evinde ölü bulunduğu ortaya çıktı.
Ceyda Düvenci - Bülent Şakrak evliliği bitiyor mu?
Ceyda Düvenci - Bülent Şakrak evliliği bitiyor mu? 2015'te üçüncü evliliğini yapan Ceyda Düvenci ile ikinciye evlenen Bülent Şakrak, iki yıl sonra da oğulları Okan Ali'yi kucaklarına almıştı. Çift sürekli olarak aşk paylaşımları yapıyor; ne kadar mutlu olduklarını gösterme ihtiyacı hissediyordu.
Barıştıklarını ilan eden Çağla Gizem Çelik-Ahmet Kural çiftinden müjdeli haber
Barıştıklarını ilan eden Çağla Gizem Çelik-Ahmet Kural çiftinden müjdeli haber Oyuncu Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik, 57 gün sonra barıştı. İlişkilerine bir şans daha veren ikili Marmaris'te tatile çıktı.
Ece Sükan'dan flaş Çağatay Ulusoy açıklaması! Yaş farkları gündem olmuştu!
Ece Sükan'dan flaş Çağatay Ulusoy açıklaması! Yaş farkları gündem olmuştu! Bir süredir yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 14 yaş büyük Ece Sükan ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu.
Metin Şen'den boşanan Aslı Gümüşel'den flaş Ali Şen atağı!
Metin Şen'den boşanan Aslı Gümüşel'den flaş Ali Şen atağı! Fenerbahçe'nin efsanevi başkanlarından Ali Şen'in küçük oğlu Metin Şen, geçtiğimiz ay eşi Aslı Gümüşel'i boşamıştı.